Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb, ha politika...

Nem lenne jobb, ha politika témában dupla pontozási rendszer lenne?

Figyelt kérdés

Egyetértek/nem értek egyet

És

hasznos a válasz/nem hasznos


Számtalanszor előfordult már, hogy hasznos válasszal találkoztam, amivel nem értek egyet, de attól hogy más álláspontot képvisel valaki még ugyan úgy hasznos a véleménye.

És számtalanszor találkoztam már olyan civakodással, ahol egyet értek valamivel, de teljesen haszontalan civakodás az egész és semmi köze a kérdéshez..


2016. aug. 7. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak politika témakörben, hanem máshol is lehetne.

De szerintem semmi értelme nem lenne, sőt, dupla pirosat adnának egy piros kéz helyett, ha valakinek nem teszik egy másik ember véleménye.

2016. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha 1.re és 2.re különbözőt adnál, adj KÉK kezet! Van ám olyan is! adott valaha is olyat valaki? Naugyenaugye:D
2016. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:
100%

Sajnos a pontozás legtöbbször - és ez különösen igaz erre a kategóriára - inkább érzelmi jellegű, semmint értelmi.

Talán az lenne a jó, ha ebben a kategóriában nem is volna lehetőség pontozni.

2016. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

'Talán az lenne a jó, ha ebben a kategóriában nem is volna lehetőség pontozni.'


Akkor meg azért rinyálnának :D

Pontozás azoknál divat, akik nem akarják érveléssel tölteni az időt, vagy azzal fáradozni, kigondoljanak egy jó érvet. Ennél sokkalta kényelmesebb a pontozás.

Ha mégis eltörölnék ezt az opciót, akkor pedig lehet, hogy a fröcsögés, gyűlölködés aránya növekedne az oldalon.

2016. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!