Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIért beszél csúnyán minden...

MIért beszél csúnyán minden jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
11:17 - Miért, a többiektől nem? Én pártfüggetlenül x-eltem, de mindegyiktől látom a mocskolódást.
2010. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket a válaszokat írtam:


"Oké, akkor máris megdőlt az állításod. Én a jobbikra szavaztam, nem szoktam zsidózni és csúnyán beszélni. Csókoltatlak."


"Én hallottam Fidesz rendezvényen egy ürgét ahol így szidta a jobbikot: "mocskos k.rva nácik!". Minden Fideszes csúnyán beszél?"


Ezek nem normális válaszok?! Szelektíven olvasol?

2010. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egy választ vetted észre, amelyik anyázott? A többi nem érdekel?
2010. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, hiszen ékes szóval is belehet terelni az embereket a vágóhídra.


De azt is lehet mondani” te szerencsétlen hülye, itt csak azért becézgetnek hogy a véredet vegyék!”


Szóval nem is értem hogy miként lehet így osztályozni, hiszen minden modell számára létezik annyi pénz hogy korpásodjon a haja, és a közgazdászok sem azért beszélnek sokszor hülyeségeket mert ostobák, csak ők is pénzből élnek.

Na most ebben az országban, a 20 év ennyi mocska után, azzal támadni valakit valakiket hogy a legnagyobb hibája az hogy csúnyán beszél. Barátom, adj havi 500e és egésznap anyázhatsz!

De mit is lehet várni a Fidesztől, folyamatosan hazudoznak, 4 éve csak lázítanak, aztán mikor a gatya kezd teli lenni akkor jön a Jobbikra kenés, a felelősség fogalma ismeretlen, a 20 évben ugyan azzal a mellszélességgel benne voltak mint bármely párt.


El mégy te kedves kérdező a redves pitsába, csak hogy nem fogalmazzak csúnyán.

Hiszen azt sem tudja a sok elaltatott Fideszes hogy mit akar a pártja, aminek a vélemény és hozzáállása, a kommunikációja, azt képezi le hogy Orbánra ki és mennyire keményen szól rá, vagy üt a fejére. Az embereket hülyíti, a nagytőkének meg nyalja a valagát, és a Fideszesek nem is sejtik hogy mi is jöhet ebből az egészből ki! Értelmi színvonal, „ Szent András árok”

2010. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem érdekli :)
2010. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva jobban örülnék ha napi ötször leanyáznak de biztos megélhetésem lenne és egzisztenciám, mintha szép kedvesen ellopják mindenem és földönfutóvá tesznek.
2010. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 dellfil ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy az összes "jobbikos" csúnyán beszél-e, azt sem, hogy milyen százalék arányban vannak náluk trágárul beszélők. De az a két ember akiről biztosan tudom, hogy a Jobbikra szavaztak, nem beszélnek trágár módon.

Szerintem a családtagjaid nem "jobbikosságuk" miatt beszélnek csúnyán. Legfeljebb az hozhatta ki belőlük, hogy érzik a "siker" közeledtét. Ambivalens érzelmeik miatt is beszélhetnek csúnyán. És nem magától a "jobbikosságuktól".

Amúgy meg itt a "Politika" rovatban ritka kivételtől eltekintve a "túlfűtött" érzelmi megnyilvánulások a jellemzőek. Ezért ebből a rovatból következtetni a "pártfüggő" beszédstílusra, enyhén szólva értelmetlen. Itt erősen érezni a gyűlölet kavargását. A frusztrált egyének pedig hajlamosak a trágárságra.

2010. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Én kerülöm a trágár megnyilvánulásokat, mert hiteltelenné tesz és mert egy szépen megfogalmazott mondókával, a megfelelő hangnemben, sokkal nagyobb sértést lehet bevinni :)
2010. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
23%
Engem tegnap banoltatni akartak a jobbikosok mert nem értettem velük egyet.
2010. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mert ha neked lenne egy pártod, amelyre minden más párt már a nevéről rámondja, hogy fasiszta, rasszista, antiszemita, trappista, masiniszta, untersturmführer, akkor te talán mosolyogva asszisztálnál ehhez, és még próbálnál kedveskedni nekik?
2010. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!