Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIért beszél csúnyán minden...

MIért beszél csúnyán minden jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
75%
Te már hallottál minden jobbikost beszélni? Sok embert ismerhetsz személyesen. :-D
2010. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Jobbikra szavaztam...többet vártam, hisz nagyon biztosak voltak magukban...csalódott vagyok. Viszont az sokkal jobban aggaszt h nagyon csúnyán beszélnek, ha valaki nem ért velük egyet azt rögtön lezsidózzák, vagy mást...de nem meggyőzek, hanem rögtön kirekesztenek és megbélyegeznek...ti nem vettétek ezt még észre??? Talán azért mert nem is értenek a politikához? Csak van egy elképzelésük és kész...aki egyetért velük az jó harcostárs, aki nem az meg b--zi zsidó...Ez azért nincs így rendjén.


Érdekes h bármelyik másik párt tud normálisan beszélni.

2010. ápr. 18. 10:52
 3/38 A kérdező kommentje:
Az egész családom jobbikos. De már én szégyellem magam miattuk a férjem iszonyat csúnyán beszél a gyerekek előtt telefonon...minden második szava trágár.
2010. ápr. 18. 10:53
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Oké, akkor máris megdőlt az állításod. Én a jobbikra szavaztam, nem szoktam zsidózni és csúnyán beszélni. Csókoltatlak.
2010. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Én hallottam Fidesz rendezvényen egy ürgét ahol így szidta a jobbikot: "mocskos k.rva nácik!". Minden Fideszes csúnyán beszél?
2010. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

Én jobbikos vagyok és nem beszélek csúnyán.

Viszont amikor Mesterházy azt mondta a jobbikosokra hogy fasiszták,az szerinted szép volt tőle?

2010. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
nem hiszem, hogy a trágár beszéd párt-hovatartozástól függne.
2010. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi ésszel szabadlábon?! Szegény férjed annak idején nem sejtette, hogy kit vesz feleségül!

Ilyen hülyeséget kisgyerekek szoktak kérdezni.

Amúgy pedig nem minden jobbikos beszél csúnyán, aki pedig úgy beszél, biztosan jó oka van rá.

De ha a te lelked megnyugszik tőle, akkor legyél más pártnak a szimpatizánsa, akiknek képmutató, behízelgő modoruk van.

2010. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
77%
Tehát ha te a Jobbikra szavaztál, te is csúnyán beszélsz, ha nem így van, máris hamis az állításod, hiszen a MINDEN nem ismer kivételt, és ha te kivétel vagy, akkor mégse beszél minden jobbikos csúnyán.
2010. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
52%

Így beszél egy normális fideszes:

[link]

2010. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!