Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIért beszél csúnyán minden...

MIért beszél csúnyán minden jobbikos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 10:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
17%
Én jobbikos vagyok és csúnyán beszélek de csak azért mert egy szemét bunkó állat vagyok.
2010. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Igazán kedvesek vagytok...kedves jobbikosok. az IQ-tokkal ne nagyon dicsekedjetek. Főleg aki édesanyámat emlegette. Szégyelheti magát.
2010. ápr. 18. 11:02
 13/38 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, a Jobbikot én se bírom. De azt ennek ellenére meg kell jegyezzem, hogy ebben a formában valóban nem szerencsés a kiírásod, mert az általánosító "minden"-be mindig bele lehet kötni. Ha úgy írtad volna, hogy "sok" vagy "a legtöbb", máris nem lett volna semmi gond, és talán még érdemi válaszok is érkeztek volna, sértegetések nélkül.


Egy LMP-s.

2010. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%
11:05 - Érkeztek normális válaszok, de a kérdezőnek szelektív látása van, mert azokat nem veszi észre. :-)
2010. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok jobbikos, csak rájuk szavaztam, mert a családban nagy a nyomás...nem hiszem h egyedül vagyok ezzel a dologgal. Sok mindenben egyetértek a jobbikkal, de korántsem mindennel.

Egyetlen normális válasz érkezett, azt pedig egy LMP-s írta. (és ez ugye a válaszom után érkezett)

Lehet kötekedni, de örülök h az ország nagy része nem gondolta úgy h a jobbik győzzön. Sok köztük a primitív ember.


Nem válaszolok többet, nyugodtan lehet szidni az édesanyámat...bárkimet...nem érdekel.

Az egyetlen LMP-snek pedig köszi a választ.

K.

2010. ápr. 18. 11:12
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted az nem normális válasz, hogy a csúnya beszéd nem pártszimpátiától függ, meg nem beszélhettél minden jobbikossal? Vagy csak nem mered leírni, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK? Gratulálok, nagy ész lehetsz.
2010. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%
Itt követik el sokan a hibát, hogy olyan pártra szavaznak, aminek a programjával nem értenek egyet. Gondolom, az idióta férjed nem állt mögötted a szavazófülkében...
2010. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
48%
Miért válaszolnál? 85el nem szokás dicsekedni. :)
2010. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem is mindenki azért a nagy részükre igaz, folyton csak a mocskolódás megy.
2010. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
De legalább nem vizelnek összevissza.
2010. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!