Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tegyek, hogy újra reményt...

Mit tegyek, hogy újra reményt kapjak?

Figyelt kérdés

Nos, először is szeretném közölni, hogy hazámat szerető fiatal vagyok.

Nagyszüleimmel élek, mivel apám anyám kitagadott a "beteges magyarkodásom" miatt. Nem bírtak elviselni.


Szerencsére nagymamám apja világháborús hős volt, ezért mamám sokra becsüli a hazaszeretetet, így ő befogadott. A papám is büszke rám, ami szintén örömmel tölt el.


Az iskolában egy lapot indítottam, hogy netalántán még tudnék egy kis nemzettudatot, összetartozás érzést csepegtetni a velem egykorú fiatalok szívébe, hogy ne csak a csillogó mázt, a külsőségeket lássák, de az igazgatónőnk betiltatta, és elkobozta az összes példányt, mondván, hogy ez "idegengyűlölő" és "nemzeti szenny", pedig semmi sértőt nem írtam bele, csak azt, hogy jó lenne, ha megint elkezdenénk közösségben gondolkodni. Azzal fenyeget, hogy ha nem hagyom abba az aberrációimat, akkor kicsap az iskolából.


Szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek, mert nem bírom tovább. Mintha az egész világ ellen küzdenék, és nem bírnék harcot nyerni a bestia ellen. Ha ez így megy tovább, lemérgezem, vagy felkötöm magam, mert elkeserít az a deviáns, érték nélküli világ, amit magam körül látok és tapasztalok.


Van valaki, aki hasonló cipőben van, mint én?


2010. ápr. 16. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az iskolában egy lapot indítottam, hogy netalántán még tudnék egy kis nemzettudatot, összetartozás érzést csepegtetni a velem egykorú fiatalok szívébe, hogy ne csak a csillogó mázt, a külsőségeket lássák"


Szóval ahhoz, hogy a fiatalok "ne csak a csillogó mázt lássák", a te újságod kell...


az a helyzet, hogy egyéb problémáid is lehetnek, amiket persze nem látsz be (pszichiátriai beteg gyakran nem érzékeli a saját betegségét).


Nem azon a vonalon kellene gondolkodnod, hogy "nemzettudat" meg "magyarkodás", hanem fel kellene tenned a kérdést, hogy miért vagy összeférhetetlen, miért nem tudod betartani az együttélés szabályait, miért tartanak őrültnek vagy betegnek az emberek. Pszichiátriai segítségre lenne szükséged.


A problémád személyes, egészségügyi, nem pedig politikai. A politikával csak mentegeted magad, elrejted magad és mások előtt a valódi problémádat.


"Ha ez így megy tovább, lemérgezem, vagy felkötöm magam, mert elkeserít az a deviáns, érték nélküli világ"


Az öngyilkossági gondolatok arra utalnak, hogy az állapotod súlyos. Sürgősen segítségre lenne szükséged.

2010. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Ha mész az autópályán és mindenki szembe jön veled akkor ki a hülye szerinted?

Most nem azért de ha apád anyád kitagadott akkor valami nagyon szerencsétlen lehetsz vagy alapvetően lehet hogy ők is mivel rosszul neveltek. De legalább lezsidózni nem tudod őket.

2010. ápr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Sorstárs. Engem az igazgatóiba akartak vinna anno, meg akartak a társaim verni (nem szóltam hozzájuk, kötekedtek mert nemzetszínű szalag volt rajtam) + az egyéb vélemény nyílvánításom miatt (békés) bíróság előtt kell felenem. Én is egyre kevésbé bírom.
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Legyél meleg. Az a legjobb nagymagyarság.
2010. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

Súlyos hiba volt hinned a Jobbiknak.


Most, hogy kiderült, hogy nem nyertek - pedig azt mondták - az öngyilkosság és egyéb f*szságok helyett inkább tárj észhez és önmagad légy, ne valami pártkatona.


Tévedtél, hogy hittél a Jobbikban mert valóban antiszemita. Ha közösséget akarsz formálni akkor közös érdeklődés alapján csináld, ne úgy, hogy te vagy a nagymagyar és akkor ki akar még az lenni. Téves gondolat.


Térj észhez, ne politizálj mert látni, hogy nem neked való, keress más példaképet mint a lökött Vona Gábor.


Sportolj pl., a politika mindig okoz csalódásokat.

Egyébként pedig remélem helyrejössz és ehhez sok sikert kívánok.

2010. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kukkants meg az email címedet.
2010. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!