Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a valós helyzet?

Melyik a valós helyzet?

Figyelt kérdés

1. A Fidesz "osztogat" az embereknek, hogy beágyazza magát több ciklusra, ezzel kiürítve az amúgy is üres államkasszát.

2. Nem osztogat, ezzel becsapja a szavazóit.


2010. ápr. 15. 09:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
0%
ez nem személyeskedés, akinek nem inge ne vegye magára... sztem még nem vetted be a napi gyógyszeradagodat, v alapból vagy ilyen hülye???
2010. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbik azt mondta, hogy ő nem szélsőjobb, akkor miért került a szélsőség említése után elő a Jobbik?
2010. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
ma 10:11 nagyszerű a kérdés, de ezt kérdezd Orbán Viktortól, én is tőle hallottam.
2010. ápr. 15. 10:14
 14/44 anonim ***** válasza:
36%

Hogy jön ide a jobbik? Te már komolyan belebetegedtél ebbe... egész nap a jobbikkal foglalkozol? Nem unod még?


Már megbocsáss, de pont a jobbikosok a legnagyobb fidesz és orbánfóbiások. Csak ők érnek rá rgész nap irongatni ide... Biztos jól fizetnek...

Ezen kívül a kérdező igen is szélsőségekben gondolkozik, ugyanis millió más eset lehetséges, amivel az állam, és a szavazók is jól járnak...

2010. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
52%

"A Jobbik azt mondta, hogy ő nem szélsőjobb, akkor miért került a szélsőség említése után elő a Jobbik?"


Mert a 33%-ost már kényszerképzetek gyötrik, mindenhol a jobbikot látja... :) Mikor szó sincs róla, ő szóba hozza :D

2010. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
0%

"Már megbocsáss, de pont a jobbikosok a legnagyobb fidesz és orbánfóbiások. Csak ők érnek rá rgész nap irongatni ide... Biztos jól fizetnek... "


Jó, jó, jó oké na. Valahogy Te is egész nap ide írogatsz mint a "jobbiknyikjaid" :):) Na de szálljunk le a témáról, Orbán Vikiről van szó és a Fideszről. Nem a "Jobbiknyikokról".

2010. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
0%

10:17

ne vagdalkozz olyanokkal, amiben nem vagy biztos. De ha már így véded a jobbikot, akkor jobbikos vagy, szóval eltaláltam... Egyébként írtam kb 5 kommentet, és te máris azt vonod le abból, hogy én egész nap ide irogatok??? Ne magadból indulj ki...

2010. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
0%
én már válaszoltam a kérdésre többször is... Ti még nem... Szóval valami értelmeset, ha lehetséges...
2010. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:

nem találtad el, mivel nekem írtad, hogy jobbikos vagyok;)


nem kéne inkább a házifeladatodat csinálnod mint itt fröcsögni?

2010. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%

nem találtad el, mivel nekem írtad, hogy jobbikos vagyok;)


Ez igaz. Nagyon hasonlóak vagytok... mszp-s jobbikos olyan mindegy...

Jó hogy kérdezed. A házikkal jól állok (habár felénk beadandónak, illetva házi dolgozatnak hívják inkább - de nyilván ált. 8.-ig elfogadható a házi kifejezés...), ha időben sikerül minden, akkor hamarosan lesz diplomám is.

2010. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!