Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Mi a véleményetek Dúró Dóráról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon furcsa az a nő. Először is érdekes hogy egy fiatal nőnek ilyen rémesen konzervatív eszméi vannak. Az egész viselkedése, öltözködése, beszéde nagyon koravén. Kissé báránybőrbe bújtatott farkasnak tűnik, mert szerintem sokkal szélsőségesebb mint amit a külvilágnak mutat. Ugye már az is gyanús hogy Novák Előd a férje, képzelem milyen lehet náluk a hangulat. Nagyon nyomja ezeket a szélsőjobbos dolgokat mikor szerintem sok dologról nem is tudja hogy mi csak követi a Jobbikot. Nyilatkozni, érvelni nem tud.


Pár példa:

Dóra sokszor kritizálja pl. a melegfelvonulók öltözetét hát szerintem az sem normális ha egy fiatal nő ilyen diszmagyar-szerű öltözetben feszít

[link]


Itt meg homofób:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=9JT661ynaQY


Itt tagadja a holokausztot:


https://www.youtube.com/watch?v=P6UwuCeWRfE


Itt pedig a facebook oldala ami szerintem betegesen gyűlölködő, már-már egy megszállott ember személyiségére utal.


[link]


Ja és a férje nemrég kritizált egy roma családot aik Rikárdónak nevezték el a gyereküket, az sem sokkal jobb ha Hunóra nevet adják egy gyereknek ahogy ők tették.



2016. júl. 8. 14:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
34%

Szimpatikus.


Attól, nem lesz koravén, hogy nem neoliberális.

A legtöbb fiatal akit ismerek(egyetemista vagyok), hasonló véleményen van mint ő

2016. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%

pont olyan szélsőséges, mint a liberálisok csak a másik oldalról :)


szóval ha legközelebb zavar dúródóra munkássága, legyél egy kicsit kevésé elutasító azokkal, akik más véleményt fogalmaznak meg, mint az ultimateliberális igazságosztás

2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
63%

Egy vicc.

A férjével együtt pedig egy hatalmas vicc.

Több szót nem is érdemel.

2016. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
Semmi különös nincs benne, ugyanolyan, mint az egész pártja, nem éppen ilyenekben látom a jövőt.
2016. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
7%
Szélsőjobbos nyomi, de nem rosszabb, mint a pc-t fullba nyomó libsik.
2016. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
62%
Láthatóan tetszik neki hogy párttag lehet, pláne ilyen erőseb pártban , támogatottságot tekintve. Ezértnagy a szája. De ez jellemző a legtöbbpárttársára. De amugy szerintem a világon semmihez sem ért. Se ismeret, se érv, se mondandó. Ez Dúró Dóra. Ja meg beszólogatni más pártoknak,fenygetni őket na azt tud...
2016. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
30%
Dúró Dóra végzett politológus. Többet tud mit itt akármelyik szerencsétlen fanyalgó.
2016. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%
Egy tanult, hozzáértő, a hazájához és a népéhez hű politikus. Minden tiszteletem az övé.
2016. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
13%

Március körül voltam egy jobbikos lakossági fórumon jelent volt Dúró Dóra mellett Vona Gábor is. Minden rendben volt velük. Normálisan kommunikáltak, semmi szélsőséges nem volt bennük. Meglévő problémákról esett szó. Mellékesen megjegyezném, hogy Dúró Dóra mesélte azt, amikor az oktatási bizottságban (vagy valami hasonló ülésen) az akkori oktatásért felelős emberke (névre nem emlékszek) nem tudta hogyan működik a munka a Parlamentben.

A férjét inkább hagyjuk, mert az nekem egy unszimpatikus szerencsétlennek tűnik.

Zárszónak hozzá tenném még, hogy a Jobbik elindult egy szimpatikus út felé, remélem minél több szélsőséges már-már nyilasokra hajazó tagot kitakarítanak onnan és kapunk egy igazi jobboldali pártot.

2016. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
33%
Túlértékelt, messze nem annyira jó csaj, mint amilyennek beállítják. De azért sunáznám.
2016. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!