Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi életpályamodellről? Szeretnétek, ha Magyarország olyan lenne, hogy az alábbi bárki számára elérhető legyen?

Figyelt kérdés
13 évesen befejezed az általános iskolát. 14 éves korodra ipari tanuló vagy, 16 évesen házasság és gyerek, az államtól kapsz egy panellakást mert családot alapítottál, 17 évesen képzett szakmunkás vagy, 18 éves korodra elég pénzed van, hogy vegyél egy rozzant használt autót, de legalább van autód.

2016. jún. 29. 13:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Te nem hétvégén szoktál ide írogatni?
2016. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 partizana ***** válasza:
85%
2016-ban ki szeretne panelházakban élni? Ez már nem életcél, a mai fiataloknak csak kiindulás. Ráadásul ocsmány, ráadásul felesleges.
2016. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Ez engem a nyúltenyésztésre emlékeztet.

Az ivarérett kisnyúlakat külön ketrecbe, káposztalevél, baknyúl+nőstény, újabb kisnyúl, és a folyamat körbejár...

2016. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Egy panellakás és egy rozzant autó? Hm, micsoda életcél!
2016. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Vacak lenne. Épp az a baj, hogy mindenki arra vár, hogy az állam csináljon valamit, adjon valamit.


Arra várhatsz.

2016. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Egy nap ez mind a tiéd lesz!

[link]

2016. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos Magyarországon ez a jövő és igényszint,és a butább emberek egyre többen lesznek xddd


16 évesen gyerek?Van,aki 16 évesen még nem is ivarérett,te jó ég!

Rozzant autó?Én megvagyok autó nélkül is,de rozzant autó nélkül totálisan.

Ja,és az eszemmel akarok pénzt keresni,nem pedig kétkezi munkával,a jövő a fizikai munka megszűnése.

Komolyan megkérdőjeleződik bennem,hogy egyesek miért félnek az arab bevándorlóktól,amikor még tőlük is gázabb életszínconalon akarnak élni..

2016. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 partizana ***** válasza:
55%
Egyébként az emberek 16 évesen még nem nagyon akarnak gyereket. Én annyi vagyok most és valahogy még legalább egy 4 évet várnék. Panel lakásban élek és felnőttként nem szeretnék. Nem szeretném továbbá 17 évesen abba hagyni az iskolát sem ha az csak egy szakmunkás papírt ér. 18 évesen pedig ha nagyon akarja valaki diákmunkából is összeszed egy rozzant autót (más kérdés persze a fent tartása.)
2016. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Jobb a mai világ, amiben szarrá stresszeled magad, 20 éves kor felett is a diplomádért kajtatsz, amivel vagy találsz munkát, vagy nem, akár 20 évig spórolhatsz egy panellakásra, autód is csak pár ínséges évnyi spórolás után lehet?


Gyerek talán lesz 30 éves korod felett, mire annyi idős lenne, hogy együtt menjetek csajozni, te már csoszogó papa leszel.


Ez a csodálatos mai világ, a 2010-es évek Magyarországa.


Az alternatíva amit én ajánlok, egy boldogabb és stresszmentesebb élet leírása.

2016. jún. 29. 14:17
 10/35 anonim ***** válasza:
18%

Na most egyetértek az 51-essel.


Kérdező, azért, mert te csak utcaseprésre vitted, miért akarsz másokat is erre a szintre húzni?


(OFF:

51, te most már elhiszed, hogy maguknak akarják a fizikai munkások ezt a színvonalat?)

2016. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!