Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a FIDESZ-KDNP 2/3-os többségétől?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc balatonöszödi beszéde után mindenki az alkotmányt szidta, mivel az lehetetlenné tette a leváltását... Most itt van a lehetőség arra, hogy ezt megváltoztassuk. Erre mi van? Mindenki elkezd félni, mintha még mindig itt lennének az oroszok. Nem értem.
2010. ápr. 13. 20:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nem hinném, szerintem egy tapasztalt válaszoló ő.
2010. ápr. 13. 21:16
 22/28 anonim ***** válasza:

Az emberek nem félnek, ez hülyeség!

Inkább örülnek, hogy végleg eltünnik a szocializmus, mely több mint ötven éven keresztül rongálta az országot és az embereket.

2010. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Dehogy félnek, és 25-én meg is szavazzák a 2/3-ot, reméljük így is lesz.
2010. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, ezek szerint a kérdésem nem igazán megalapozott...
2010. ápr. 13. 21:51
 25/28 jamesbond ***** válasza:
Ahogyan kormányon kezelték a demokráciát, jogos a félelem.
2010. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha Gy.F. 2/3-ot kapna én akkor is félnék és most is félek mert O.V. 2/3-ot kap. Két hatalom mániás vad ember. Tudjuk, hogy kormányzott O.V.!
2010. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Komolyan mekkora ostoba bal**szok irogatnak... " Az ócska sztálinista alkotmány megváltoztatásától félnek. " A mostani alkotmány 1989. október 23-tól van érvényben. Bárcsak a Sztálinista alkotmány lenne még mindig, gyökér jobbosok :D
2010. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem a Fideszt-Kdnp -től tartok, hanem a 2/3-tól, mindegy kinek a birtokába kerül.

Úgy tudja módosítani az alkotmányt /amely nem Sztálinista, meg kommunista, mert 1989-ben sok párt megegyezése hozta létre/, és a választási törvényt, hogy ha nem tetszik 1-2-5 év múlva a kormányzó párt tevékenysége, nem tudod szavazáskor sem leváltani! Ebbe gondolj bele!

Emlékezz /emlékszel?/ a Torgyán kontra KisGazda pártra, olyan volt az alapszabálya, hogy nem tudták leváltani évekig, pedig már a többség sem akarta.

Ez, vagy hasonló következhet be a 2/3-ad birtokában...

2010. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!