Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a FIDESZ-KDNP 2/3-os többségétől?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc balatonöszödi beszéde után mindenki az alkotmányt szidta, mivel az lehetetlenné tette a leváltását... Most itt van a lehetőség arra, hogy ezt megváltoztassuk. Erre mi van? Mindenki elkezd félni, mintha még mindig itt lennének az oroszok. Nem értem.
2010. ápr. 13. 20:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
Eddig csak azért óbégattak, mert nem ők adhattak el valamit, és nem az Ő zsebükbe került. Viktor király/császár Tokaj mellé megszerzi a Badacsonyt is, oszt a kőbányájából építtett oda utat..
2010. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
Likud = Fidesz
2010. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

20:49

Értem, hogy az ,akit megszavaznak, de ha mondjuk azt mondják, hogy 60%-os adókulcs legyen. ki fog ellene szavazni?


Amúgy onnantól, hogy 2/3-ban van, nem is kell parlamnet, mert mindent megszavaznának úgyis amit kitalálnak... Akkor mér pont 200főre akarja csökkenteni? Csak nem kell naki a péz?

2010. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

20:52

Kihagytad, hogy a Felcsút FC-nek annyi állami támogatásd ad, hogy leigazolják Ronaldinho-t és megynerjék a BL-t...

2010. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Szerinted, meddig lenne kormányon, ha eljátszaná a bizalmat? 1 évig, de nem ez a célja, nem akar tönkretenni senkit, eddig sem tette, ezután sem fogja.


A jelenlegi parlament még a nagy Magyarország parlament létszámával egyezik meg. Azóta kicsit mint tudjuk változott a helyzet, és tény, felesleges ennyi ember a parlamentbe.


Miért hozna olyan döntéseket, ami rossz mindenkinek? Ne keverd az MSZP-vel, nem lehet őket egy lapon említeni.

2010. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Nem értem hogyan lehet valakinek ennyi esze!!!!!

Ha bárki a parlamentben 2/3-os többséghez jutna, az egyszerűen a véget jelentené, vissza kerölnénk '89-elé, és én ugyan akkor még nem is éltem de hiszek ebben a -látszólagos- demokráciában!Aki 2/3-os többségről álmodott/dik, (mert ugye még lehet) az nem demokratikus államot akar!Ha az mszp kapott volna 2/3-ot, akkor 3 hónap múlva már nem is lenne országunk!Ha a jobbik kapott volna akkora többséget akkor (állítólag:->) 3 hónap múlva már mi sem élnénk, mindenkkit kiírtottak volna "de még így is fent áll az esély" -ezt egy ismerősöm állította, döntse el mindenki az értelmi képességeit- mint ahogy a kérdés feltevőjénel is!Tövábbi szép estét!

2010. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
20:57-es! Tisztában vagyok az értelmi képességeimmel kapcsolatban. Ezt ne firtasd! Te viszont kissé stresszesnek tűnsz!
2010. ápr. 13. 21:01
 18/28 anonim válasza:
Egy ilyen kérdés feltétele után szerintem joggal vagyok stresszes:-)
2010. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Oké. Egy picit nyugodj le és elemezd a dolgokat! A válaszadási mutatód nagyon magas. Lehet, hogy egy 4-szemközti vitában legyőznél.
2010. ápr. 13. 21:10
 20/28 anonim ***** válasza:
Gorsan fog az a 93% lejjebb menni :)
2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!