Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a FIDESZ-KDNP 2/3-os többségétől?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc balatonöszödi beszéde után mindenki az alkotmányt szidta, mivel az lehetetlenné tette a leváltását... Most itt van a lehetőség arra, hogy ezt megváltoztassuk. Erre mi van? Mindenki elkezd félni, mintha még mindig itt lennének az oroszok. Nem értem.
2010. ápr. 13. 20:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
mert injekciósok és azt hisznek hogy ORbán lesz a király meg ilyenek. nem szeretem a fideszt, de ez közröhej.
2010. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Új-régi alkotmány kell, nem a régi Sztálinista szutyok foltozása.
2010. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem azok félnek, akik a Fideszre szavaztak :)
2010. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Így van. Az ócska sztálinista alkotmány megváltoztatásától félnek. Jó nekik a szar.
2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor vége az országnak. Lejár a föld moratórium és magyarország megszűnik létezni.
2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Dehogy van vége! A fidesz igenis védi a magyar érdekeket, a földet is.
2010. ápr. 13. 20:46
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

Mert ellentmond a demokrácia természetességének... A demokrácia elméletben megszünik létezni, ha az egyik párt alkotmánymódosító (abszolút) többséget szerezaz ellenzékkel szemben, még ha ezt a jogkörét nem is gyakorlja...


Amúgy szerinted Vekker Viktor lemondana, ha lenne egy ilyen botránya? Naná, hogy nem!

2010. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%
Baxik védeni. Eladnak majd mindent.
2010. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Demokrácia: Akit megszavaznak az nyer. Mi ezen az, ami kifogásolható e tekintetben? Semmi. Teljesen korrekten járt el. Csak paráznak az elszámoltatástól és szép szó a diktatúra, a szavazóbázisuk talán be is veszi.
2010. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nem félek tőle, csupán szerintem nem fognak semmit se kezdeni vele. Alkotmánymódosítás se lesz, vagy esetleg csak néhány kevésbé kényes kérdésben. Amúgy annak szurkolok hogy ne legyen meg nekik, de úgyis meglesz. A Jobbikot se féltem emiatt, azokkal egyik párt sem tud úgyse mit kezdeni, és pont ez a gyanús hogy a Fidesznek/fideszeseknek hirtelen olyan ellenszenvesek lettek. De azért én bízok benne hogy jó irányba kezdenek elmozdulni a dolgok, mert hát végülis talán jobb lesz mint az MSZP. Úgyhogy a nép azt mondta Fidesz, hát akkor legyen, aztán lássuk visszaélnek-e ezzel a lehetősségel. Reméljük nem.
2010. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!