Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mit lovagolnak ezen a...

Most mit lovagolnak ezen a szocik, nem nevetséges?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs jobb dolguk? Ezt a felhajtást is azért csinálják,hogy a 2/3-t megakadályozzák,semmit nem változtak,olyanok mint régen,örülök,hogy nem ezek vannak hatalmon!!


2010. ápr. 13. 13:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen..,megrészegült de nem tudom miben?!Nem hiszem,hogy a győzelem mámorában:D
2010. ápr. 13. 14:06
 22/28 anonim ***** válasza:
58%

Ja, azt nem mondtad előre, hogy Hivatásos Vitaindító vagy!

Egyébként van rá 20 millió forintom, hogy 2/3 esetén nemzetközi közvéleményt irritáló DIKTÁTOR lesz, de ki kell majd várni minimum 4 évet.

És most jön az évtized kérdése. Ha megválaszolod, azonnal átutalok Neked 1 millió forintot:

Ha már FIDESZ-KDNP (Ne feledd, Semjén is enni kíván a húsos fazékból!), miért pont Orbán Vikort? Miért nem Kósa Lajos?

2010. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

A személyeskedő kollegának: Nem jó a definició, soha, semmilyen körülmények között nem iszom alkoholt, a borban készült ételeket köszönettel vissazutasítom.

Mindekettőtöknek: Az LMP-re szavaztam, és nagyon is örülök, hogy cca 15 képviselőjük bent ül majd a Parlamentben.

2010. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"Ja, azt nem mondtad előre, hogy Hivatásos Vitaindító vagy!

Egyébként van rá 20 millió forintom, hogy 2/3 esetén nemzetközi közvéleményt irritáló DIKTÁTOR lesz, de ki kell majd várni minimum 4 évet.

És most jön az évtized kérdése. Ha megválaszolod, azonnal átutalok Neked 1 millió forintot:

Ha már FIDESZ-KDNP (Ne feledd, Semjén is enni kíván a húsos fazékból!), miért pont Orbán Vikort? Miért nem Kósa Lajos?"


Én meg nem hiszem,hogy nemzetközi közvéleményt irritáló diktátor lesz..,a külföldnek meg nem kell tövig benyalni..,hanem úgy,hogy a magyarok se meg!!pl. a megszoritásokat...


"Ha már FIDESZ-KDNP (Ne feledd, Semjén is enni kíván a húsos fazékból!), miért pont Orbán Vikort? Miért nem Kósa Lajos?" Ez annyira értelmes kérdés,mint,hogy miért kék az ég ,miért zöld a fű?=))

2010. ápr. 13. 14:13
 25/28 A kérdező kommentje:
Az LMP-re szavaztál? Háát én nagyon elcsodálkoztam,hogy kaptak 7%-ot:@ Bár annyira nem is,mikor láttam,hogy kik vannak az LMP-ben...
2010. ápr. 13. 14:17
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
nevetséges,úgy mint az elmúlt 8 év
2010. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23%
Hé jövendőmondók!Mi van, hízik a varázsgömb?Vagy belelóg a bilibe a szerencse talizmán?Vagy csak az a fránya alakoskodó és felszínre törő irigység?:)))
2010. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Természetesen az egymillió forintot elbuktad. Az ugyanis nem válasz volt, még a legsötétebb kommunista időkre sem jellemző elvakult demagógia. Hallottál Saparmurat Niyazov-ról? Nézz utána, hogy ki volt,. és sok hasonlóságot fedezel fel közte és Viktorod között!
2010. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!