Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mit lovagolnak ezen a...

Most mit lovagolnak ezen a szocik, nem nevetséges?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs jobb dolguk? Ezt a felhajtást is azért csinálják,hogy a 2/3-t megakadályozzák,semmit nem változtak,olyanok mint régen,örülök,hogy nem ezek vannak hatalmon!!


2010. ápr. 13. 13:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
én annak is örülnék, ha nem kellene megint 8 évet várni munkára...
2010. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"És erre pont ez a cezaromániás alcsúti cigánygyerek a legalkalmasabb?

- Májustól olcsóbb lesz a gázod?

- Ha nincs, hirtelen lesz munkahelyed?

- Ha sok tízezres lakástörlesztése van, fütyülve fizeted majd?



A kérdés kedves kiirójának: Jól értem, attól nem félsz, hogy Viktorka esetleg visszaél a hatalmával? Akiben 8 éve felgyülemlett gyűlölet van és alatta egy már 53 százalékos ló, arról én nem feltételezem, hogy nem él vissza!"



Igen,nem félek,hogy visszaél a hatalmával,mert most Viktor is tudja nagy felelősség nehezkedik a vállán,és

ezt nem akarja elbaltázni! Nem lesz egyből kolbászból a kerités is persze..,de majd idővel 1-2 éven belül remélem jobb körülmények lesznek Magyarországon,mint most...,és ez nem Bajnai munkásságának lesz köszönhető!

2010. ápr. 13. 13:42
 13/28 anonim ***** válasza:
Nem kicsúfolom a rossz sorsodat, de csak így tudok reagálni: Csak 4 évet kell várni, mert vagy visszajönnek a megtisztult szocik vagy egy katonai államcsíny vet véget az orbanizmusnak, ha nagyon elszalad Vele a ló!
2010. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én félek a Fidesztől. Sunyi és gyűlöletkeltő. Az MSZP meg lázító.
2010. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nekem rossz sorsom,miről beszélsz??? Egyébként nem fog elszaladni vele a ló,mint pl. Furcsánnyal....és a többi hozzá hasonlóval!!
2010. ápr. 13. 13:49
 16/28 anonim ***** válasza:
52%

Én pedig nagyon félek, hogy visszaél vele!!

Meglásd, előfordulhat, hogy a vezérigazgatódat nagyságos úrnak kell szólítani, és egyre több névjegyet kapsz majd gr. és br. megjelöléssel, holott ezek használatát ugyan törvény külön nem tiltja, de nem is szentesítette.

Félreértés ne essék, az MSZP nálam, morálisan nem üti meg a bejutási küszöböt, de az elmúlt 8 év szörnyűségei ellemére ezalatt az idő alattt jobb volt a hétköznapi közérzetem, mint az azt megelőző nyolc évben.

2010. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"Félreértés ne essék, az MSZP nálam, morálisan nem üti meg a bejutási küszöböt, de az elmúlt 8 év szörnyűségei ellemére ezalatt az idő alattt jobb volt a hétköznapi közérzetem, mint az azt megelőző nyolc évben."


Nekem nem volt jobb a hétköznapi közérzetem az elmúlt 8 évben,sőőt egyre rosszabbul éreztem magam,alig vártam,hogy eljöjjön ápr. 11!!!És a 8 év elötti időszak is jobb volt,mint az utóbbi 8 év...

2010. ápr. 13. 13:55
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem a Te rossz Sorsodról beszélek, Jó Barát, csak amíg a béna ujjaimal bepötyögtem a választ, Te újra jelentkeztél. Egyébként - ha odafigyeltél volna - a 8 év 4 év kontraszt nem is szólhatott neked, hanem csak egy hozzászólónak.

Találj örömet Viktorkában! Megadjam a mobil számát?

2010. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem köszi,én minden mobilszámot tudok!!:PP
2010. ápr. 13. 13:58
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

"Meglásd, előfordulhat, hogy a vezérigazgatódat nagyságos úrnak kell szólítani, és egyre több névjegyet kapsz majd gr. és br. megjelöléssel, holott ezek használatát ugyan törvény külön nem tiltja, de nem is szentesítette. "


Valaki ma korán kezdte az ivást :D.

2010. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!