Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is nevetséges...

Szerintetek is nevetséges dolog ami a választások körül folyik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen búcsúzik az MSZP. :)
2010. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jó véleményem nincs!!! Furcsa!!!!!

Főleg az,hogy akárki akármit mond nyertek 1,5órát!!!!

Az biztos,hogy ennek így nem lesz jó vége!!!

2010. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Én pontosan ezt mondtam, remélem, ez lesz az első SÚLYOSABB felelősségrevonásuk!
2010. ápr. 11. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!! KORRUPCIÓ!!!


Most hamisítják a szavazatokat!!!!!!!



Andrew Vajna IS bekaphatja!!! Gyökér sárgacsillagos az is!!! Emigrált mert lefejezték volna most meg itt játsza az agyát...

2010. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, Abszurdisztánban minden megtörténhet!
2010. ápr. 11. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint öregbítik a hírnevünket a komcsik:)))
2010. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cirkusz - nekem az én pénzemen - mert két dolog jut eszebe:

1. jó volt az idő, nagyon sokan elmentek nyaralni és a szavazati jogukkal élni akartak, csak a választási bizottságok kicsit "elcseszték",

2. végeredmény után kiderül, hogy azokon a helyeken ki nyert és új trükkel kell szembesülnünk, nevezetesen a "párt" leküldte embereit, hogy az esetleges esélyes labdába se rúgjon (mindegy melyik pártról van szó, de jól kitalálta!)

2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!