Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KIRE szavaztál és MIÉRT?

KIRE szavaztál és MIÉRT?

Figyelt kérdés
És kérlek ne azt írd le hogy miért NEM egy másik pártra legyen szó akármelyikről...
2010. ápr. 12. 15:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
29%
Előző vok... Egyébiránt meg nem létezik olyan párt, aki mindenkinek a kedvében járna. a fidesz megpróbálta a legnagyobb szavazóosztályt megszólítani, mégis beszopta!!!
2010. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
64%

Ellentmondást érzek... az egyik fele a társaságnak azt fújja, hogy a fidesz a gazdagokat támogatja, az előző hozzászóló, meg pont azt írja, hogy a kolléganője 32e forintos fizetéséből csinált 4 év alatt 55e-et a minimálbér emeléssel. Nos akkor szegények, vagy gazdagok?


Előzőnek viszont üzenném, hogy akkor miért is volt felháborodva a komcsi oldal, amikor a fidesz bejelentette, hogy 100,000.- forintra akarja emelni a minimálbért? Akkor lázadt a te általad is támogatott oldal, hogy ilyent nem lehet csinálni, mert belerokkan az ország. Örök elégedetlenek...

2010. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Gyerekek, én sajna nem tudtam elmenni szavazni, mert Angliában élek, és nem tudtam elmenni Londonba. Bocsi. De a szavazó cédulámat megkaptam az otthoni címemre, és apukám a fideszeseknek adta. Tulajdonképpen nagyon tetszett a jobbik fellelkesülése. Tetszett, amit mondtak, egészen megfogott. De ezek mindig csak mondják a magukét, és aztán meg nem csinálnak semmit. Úgy értem minden politikus. Azért örülök, hogy apukám nem az MSZP-nek adta a cetlim. Tény, hogy a Fidesz idején jobb volt. Én csak annyit mondanék, hogy nekem mindegy ki lesz az elnök, de könyörgöm, most már csináljon valaki valamit, mert lehet, hogy kinn maradok egész életemben Angliában, de a családom otthon van. És tök jó, hogy azt olvasom, hogy mindenki fideszre, jobbikra szavazott. Örülök, hogy vannak még olyanok, akik nem csak nyavajognak, hogy sz.r otthon, de megpróbálnak változtatni. Hajrá fiatalság!
2010. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!