Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KIRE szavaztál és MIÉRT?

KIRE szavaztál és MIÉRT?

Figyelt kérdés
És kérlek ne azt írd le hogy miért NEM egy másik pártra legyen szó akármelyikről...
2010. ápr. 12. 15:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

"Athénban is kineveztek "dictator"okat a nehezebb időkben, akiknek nagyobb hatalma volt a bajok hathatós elhárítására."


Ööö... A diktátor latin eredetű szó, nem görög. Rómában volt ilyen, egyedül Caesarnál virágzott a birodalom, a többi őrült gyilkos volt... (eg. Sulla)

2010. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

FIDESZRE szavaztam, mint az elmúlt 2 választáskor bármikor.

Nem ugráltam ide-oda. amikor elkezdtem dolgozni épp akkor emelték a közalkalmazottak bérét 50%-kal.

Remélhetőleg gyereket is lesz most már lehetőségem így 28 éves koromra összehozni, anélkül, hogy hogy rettegnék mit adjak neki enni.

Én így látom.

Más másképp.

2010. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%
"Nem akarok antiszemita lenni, de MOST 4 évig ég a pofám, hogy MO-nak 1 gipsy miniszterelnöke lesz!!!!" - ennyi az egészből a fontos a számodra?
2010. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
59%

"jobbikra... És miért? Eddig 1990 óta MSZP-s voltam , de most azt monddtam, hogy soha!!!! A fideszről: Nem akarok antiszemita lenni, de MOST 4 évig ég a pofám, hogy MO-nak 1 gipsy miniszterelnöke lesz!!!!"


Antiszemita? Gipsy? Tudod mit jelentenek ezek a szavak?

2010. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

"Nem akarok antiszemita lenni, de MOST 4 évig ég a pofám, hogy MO-nak 1 gipsy miniszterelnöke lesz!!!!"


Ne félj te valóban nem antiszemita vagy, te rasszista vagy.


Gyk: antiszemita = zsidóellenes

2010. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
Fideszre mert jobban éltem amikor ők voltak kormányon mint most. 4x annyit kerestem amikor a Fidesz volt kormányon mint most.
2010. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
97%
A jobbikra, mert az az egyetlen párt, aki fel meri vállalni, hogy a cigánykérdés létezik és meg kell oldani.
2010. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
59%
Na, mindegy... A lényegen nem változtat. A gipsy, az cigó... Miért nem tud egy becsületes MAGYAR embert megtenni a fidesz miniszterelnöknek?!
2010. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
95%

A Jobbikra szavaztam.

Miért? Egyrészt azért, mert ez az egyetlen olyan párt, ami az ország érdekeit venné figylembe és nem a sajátjait. Másrészt azért, mert ennek a programját tartom a legjobbnak és teljes mértékben egyet értek vele.

2010. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%
Na, azért 1-et leirok... a mostani munkahelyemen 11 éve dolgozom.Akkoe felvettek 58.000 bruttóért. Nem sok, de hát ez van... Akkor, 1 8 általánost végzett kolléganőnek volt 32.000. A fidesz 4 éve alatt, az én fizum nem nőtt, mert ugye csak a minimálbért kellett emelni ezerrel. Mire 2002-őt irtunk, nekem 3 azaz három ezer forinttal folt több a fizum!!! Nem azért, de nekik is kell a több pénz. De az én rovásomra?! Leérettségiztem 2 szakmám van. Mikor megkérdeztem a munkaügyes hölgyemént, az volt a válasz: Megvan a bérfejlesztési keret, x %. Namost, ha a minibálbért kötelező emelni, nekünk csak a l.fasz maradt!!!Na, ezért gyűlölöm , minden zsigeremmel a fideszt.
2010. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!