Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a fidesz nyert a választáson?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
10%

a kivándorlónak üzenem: jobb is lesz, ha elmegy... feltételezem, jobbikra voksolt. (azt már egyszerűen feltételezni sem tudom, h vki az mszpre szavazott.) de akkor ennyit a te nagy magyarságodról, öregem...

én is mondtam 4 éve is, meg 8 éve is, h emigrálok, disszidálok, megszökök, kiköltözök, akármi, de nekem csak a szám járt, és ezt már tudtam akkor is. idegességében az ember sok mindent mond, amit - és ezt a környezete is tudja - nem gondol komolyan... ha te ezért tényleg kivándorolsz, úgy kell neked. én itt maradtam az előző 8 évben is, mert úgy gondolom, máshol sem lenne könnyebb. és nem anyagi okokból. itt legalább vannak barátaim, van családom, van lakásom, van állásom, és vannak céljaim. félreértés ne essék, ezzel nem azt mondom, h külföldön ezek jó részét nem lehetne megteremteni, meg nem dicsekedni akarok, hiszen jól tudom, sok a munkanélküli, meg olyan, akinek se családja, se otthona... de engem vmi mégis itthon tart. és igen, én is bízom abban, h a jövő szebb lesz. de nem jobbikos szemszögből, mert én nem rájuk szavaztam.

2010. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
33%
Én is külföldre megyek, de nem azért, ami a választás eredménye lett. 2 nagynéném is kiment külföldre, egyik se a politika miatt, hanem mert kapott kint lehetőséget, amit itthon soha, és éltek vele. Nem kéne a külföldre menőket cseszegetni. Ettől függetlenül én is csodálkozom, hogy sok a birka, aki még mindig képes a Fideszre vagy az MSZP-re szavazni.
2010. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Kétségbe vagyok esve!
2010. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
75%

Nyert, nyert - Valahol igazságos is az, hogy egy párt nyolc évnél tovább ne uralkodjon -, de hogy ilyen arányban, az már túlzás! Az örömmámorban egy valamiről azonban mindenki elfeledkezik (Még még az alkotmányjogra specializálódott 'drága' köztársasági elnökünk is): Nem a Fidesz szerzett 68 százalékos szavazattöbséget, hanem két párt - két különálló jogi személy - választasi szövetsége. Az új Parlament nem négypárti, ötpárti lesz. A két pártnak meg kell neveznie, hogy mely képviselői ülnek majd a Fidesz, és mely képviselői a KDNP frakcióban. Akkor viszont nem fogja megelőzni az MSZP 1994-es szavazattöbségét, amely 54 százalékos volt - tehát abszolút többség -, koaliciós partnerével együtt 74 százalékos. Csak Ők akkor nem kiáltották ki Világszenzációnak. Szerencsétlen Horn Gyula nem élt ezzel a lehetőséggel, így nem tudott visszaélni sem vele.

Viszont Orbán Viktor mértéktartásában nem bízom, és lehet, hogy a hullamosónak lesz igaza - mely kijelentés miatt átbillent a mérleg nyelve, és elvesztették a 2006-os választásokat - és - a Választójogi Törvény módosításával - legalább 15 évre bebetonozzák magukat.

És itt van a tisztségek kiosztása: Megint a nagyon-nagyon roszarcú - és az elmúlt nyolc évben a korrput MSZP-eskét messze megelőző kétes hírnevet is szerzett - Pintér Sándor lesz a Belügyminiszter és a funkióhalmozó, hazaáruló Scmitt Pál lesz az Országgyűlés elnöke. Ez nagyobb szégyen lesz, mint O.V. bebetonozása.

2010. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
33%

"Ettől függetlenül én is csodálkozom, hogy sok a birka, aki még mindig képes a Fideszre vagy az MSZP-re szavazni."


Hát akkor melyikre szavazzanak? :)

2010. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

55 válasz. Jó arány.

Miért te kire szavaztál utolsó??

2010. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Jó lenne már ha felfogná a sok buta magyar ember ,hogy ez nem cigányország ,hanem Magyarország. Remélem a JOBBIK fog nyerni idővel ,és Orbán meg a többi hitegető majom eltakarodik innen jó messzire. Gondolom a sok roma "barátunk" is ,a juttatások fejében a FIDESZ-re szavazott... Pedig már így is meg tömték magukat a pénzünkkel.
2014. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Mielőtt még valaki írná ,hogy rasszista ,na azokat mindet kiköltöztetném egy cigány telepre ,hogy lássa a buta agyával ,miért mennek innen a magyarok minél messzebbre. Nincs pénzünk mert mindet ezekre költjük ,pedig már abból a pénzből amit elsikkasztottak ,vagy tőlünk loptak már feltudtak volna húzni 1-2 gyárat ,ahol a cigányságot lehetne foglalkoztatni. És minél több pénzzel támogathatnák a magyar nőket ,hogy merjenek gyereket vállalni ,és itt tartani a magyarokat ,hogy ne menjenek el. Csak hozzá teszem ,hogy a szülőszobák 80 százalékát nem magyarok teszik ki. Na mégis miért?
2014. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
A dátumot csak most vettem észre ,de teljesen mindegy mert az ostoba emberek megint a fideszre voksoltak...
2014. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!