Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a fidesz nyert a választáson?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 BeerHunter ***** válasza:
76%
Vagdalkozó szélsőséges:) Ez aranyos. Nézzünk már meg egy parlamenti tudosítást az elmúlt 8 évből, aztán nézzük meg hogy ki volt a vagdalkozó, meg a szélsőséges:)
2010. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 BeerHunter ***** válasza:
74%

Ja és még valami:) MSZP pénzeli a Jobbikot. Ja. Az LMP meg a kis-Fidesz, mi? Úgy szeretem az összeesküvés elméleteket:)

Melleseleg a Jobbik 7 éves párt. Akkor aztán nagyon kellett az MSZP-nek az biztos:)

2010. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim válasza:
38%
Hé emberek...miről galagyoltok ti itt össze vissza?Hát ennek az országnak igazán még csak erre van szüksége, hogy az új kormány mindjárt azzal kezdje, hogy gyűrögetik le egymás torkán saját nézeteiket és nem közösen próbálnak kihozni valami érdemlegeset.Megáll az eszem, hát bíztos vagyok benne, hogy ezt várja a nép az újabb politikai fiaskokat, amik elterelik a figyelmet a lényegről. Ez a jobbik célja? A hatalomharc? Ezért mentetek el szavazni jobbikosok, botrányból? Mert biztos vagyok benne, hogy aki a fideszre szavazott, az reménykedve tette.
2010. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
86%

ez nem demokrácia "kedves"...


illetve max annyi, hogy látszólag az emberek választottak. az sem demokrácia, hogy 2/3-al alkotmányt lehet módosítani a maradék 1/3 pedig le van szarva.


nos, én elvagyok, van melóm, ugyan 70%-ban feketén de jól keresek. meg fogok élni. igaz, h kúrva szarul érzem magam, hogy itt az új igazi diktatúra és talán ellehetetleníti a jövőmet, hogy esetleg vállalkozzak vagy valamit. A 4 év igazi vesztesei ti lesztek. csak most még nem láttok messzebb az orrotoknál. Csak a győzelmet látjátok. Nem fogom sajnálni se a fideszeseket se az mszp-seket akik majd éhen döglenek, mert szarni fog rájuk a dicsőtett pártjuk, TI választottátok.

2010. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 BeerHunter ***** válasza:
75%

"Megáll az eszem, hát bíztos vagyok benne, hogy ezt várja a nép az újabb politikai fiaskokat, amik elterelik a figyelmet a lényegről. Ez a jobbik célja? A hatalomharc? Ezért mentetek el szavazni jobbikosok, botrányból? Mert biztos vagyok benne, hogy aki a fideszre szavazott, az reménykedve tette."

???

Nem, nem botrányból tettem. Bár nem tudom milyen az o.O

2010. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
37%

08:36 Igen nem lesz könnyű felépíteni azt amit tönkre tettek a szocik. Ha ennyire be vagy avatva, hogy tudod ki pénzeli a két pártot, oszd meg velünk is légyszíves. Szerinted a Jobbikot ki pénzeli?? A politika nem szól másról mint a különböző társadalmi rétegek megnyeréséről. 8 évig a nyugdíjasok és a kisebbség terpeszkedtek. Most a fiatal életerős magyar állampolgárok ideje jön. Persze ez egyeseknek nem fog tetszeni. Pontosan azoknak akiknek a célja a magyar nemzet rombolása, meglopása, árulása.

- Ha nem tetszik, el lehet menni. - nem is tudom ki mondta ezt

Persze minden pártban vannak rendes és kevésbé rendes emberek. Szerintetek miért kellett félre állítani Medgyessyt.

2010. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
52%
Ti választottátok, Fidesz = MSZP, én nem szavaztam a tolvajokra.
2010. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 BeerHunter ***** válasza:
39%
Igazából ha 70% feketén dolgozol, akkor TE sem vagy jobb a politikusoknál, ugyanis ez lopás, ha ezt kevesen is látják be. A nyugdíjadat meg majd várod, meg hogy ingyen lássanak el ha baj lesz. Fogadni mernék, hogy nem voltál választani. Innentől kezdve semmi jogod nincs azt mondani, hogy jaj de szar itt. Nem tettél ellene semmit.
2010. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
41%
09:22 Igen 7 éves párt, de már nem ugyanaz a párt, ami volt.
2010. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
45%
nem pajti, én azért dolgozom feketén 70%-ban mert sehol sem fizetnének többet a minimálbérnél legálisan. látod mennyire hülye vagy? engem hibáztatsz mikor a rendszer a szar. tudod kibszottul zavar, h feketén melózom és nem lesz nyugdíjam. mit kéne tennem szerinted? menjek a tescoba bruttó 80ért és dögöljek éhen szolidaritásból? bocs, nem ezért tanultam....
2010. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!