Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan viselkedjünk úgy, mint...

Hogyan viselkedjünk úgy, mint a győztesek?

Figyelt kérdés

A mai napon (vagyis mostmár tegnap) a FIDESZ KDNP megnyerte a választásokat.


Ez tény, ezt nem lehet másképpen felfogni, de kérek minden FIDESZ szimpatizánst, hogy ne becsméreljük a jobbikosokat, ne szóljunk be nekik, hidjétek el, nekik ígyis elég rossz, őket a győzelemmel hitegették, amit ők még el is hittek.


Ám, ahogyan Orbán Viktor is mondta, a feladatunk, hogy tisztelettel bánjunk az emberekkel, a választópolgárokkal, és közösen építsük a jövőt. Mivel rájuk is számítunk, velük is egy közösségben élünk, így kérek mindenkit, hogy ne becsméreljük egymást.


Kérem a jobbikosokat is, hogy ne kérdőjelezzék meg a FIDESZ választási győzelmét, mely annyira nagy arányú, hogy ebből fakadóan megkérdőjelezhetetlen.


Bánjunk egymással tisztelettel, ne állatiasodjunk el, ne veszélyeztessük a pártunk jóhírnevét azzal, hogy úgy viselkedünk, mint az állatok.


Kérem az adminokat, h ne töröljék a "kérdést".


2010. ápr. 12. 00:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
most mi a kérdés?
2010. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Orbán Viktornak ez egy előre megfogalmazott szövege volt, amit előtte 30* elpróbáltak.

A Jobbik tudta, hogy nem győz. Aki azt hitte, hogy győz nagyon nagy tévedésbe volt

2010. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé.. én jeleztem a moderátoroknak. Ha nem tudsz értelmes (vagy legalább) kérdést feltenni akkor ne próbálkozz mással sem az életben.
2010. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki tudta,hogy a Jobbik nem fog győzni. Helyesbítek, mindenki tudta, hogy a FIDESZ fogja megnyerni a választást.
2010. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A Jobbik még március 15-én is a győzelemmel hitegetett, sőt Vona a beszédében is.


Egyébként ez nem kérdés, inkább útmutatás, mert rossz látni, hogy hogyan bántjátok a Jobbikosokat.

2010. ápr. 12. 00:30
 6/12 A kérdező kommentje:
Szegény jobbikos hazaffyak, nem látjátok, hogy nektek akarok ezzel jót, és máris jelentgettek...
2010. ápr. 12. 00:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Senki se hitte hogy győzni fognak de azért reméltük sokan. Ez a tisztelet dolog tetszik, de nem mi vagyunk azok akik tévednek, hanem ti. Sajnos nem láthatjuk így a kontrasztot hogy milyen is "lehetne" a magyar politika (már itt nem az lmpre célzok mert az egy vicc :D). Bár a fidesz szerintem jobb sokkal sokkal mint az mszp, de az izraeli kapcsolataik elég aggasztóak.
2010. ápr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Szegény jobbikos hazaffyak, nem látjátok, hogy nektek akarok ezzel jót, és máris jelentgettek...


Ha ezt nekem szántad tévedsz!! Szánalmas vagy..

2010. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mint jobbikos hazafi mondom, hogy egyáltalán nem hittük, hogy a jobbik győzni fog. És egy jobbikos hazafi társam sem. Tévedsz:) És ahogy ezen a fórumon olvasom, nem a jobbikosok támadják a fideszeseket, hanem az mszpsek a "szegény jobbikos alkeszeket". Mondjuk ezen mért is lepődök meg?:)
2010. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Én a FIDESZRE szavaztam, és örülök a győzelemnek, de gratulálok a Jobbikosoknak is az azért elég szép eredményért!!Az MSZP-seknek valahogy nem megy a gratuláció, bocs, de ez van :D
2010. ápr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!