Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akar emelni a...

Miért nem akar emelni a kormány jelentősen a minimálbéren?

Figyelt kérdés

Duplájjára vagy olyan 200 000 Ft környékére?

Nem minimálbért keresek, de nem olyan hű de sokkal kapok többet.

Mert akkor még ennyi munkahely sem lenne az adók miatt?

De meg kéne változtatni ezt az egész adórendszert. Meg a segélyezési rendszert. Hiszen vannak akik azért nem dolgoznak, mert több ilyen segélyt kapnak, mint rendes munkával kapható minimálbér.

Szerintem a magyar maszek cégek is simán ki tudnák fizetni ezeket a béreket, csak nem akarják.

És a kormánynak nem kéne ilyen kozmetikázással foglalkozni, mert az emberek leszarnák, hogy mennyi a bérük a kormánytagoknak, meg, hogy hogy csalnak. Persze szerintem most is leszarják vagy nem tudnak mit csinálni.


2016. jún. 8. 09:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A kérdésre a legegyszerűbbválasz: leszarnak minket . Szerinted melyiküket érdekel, hogy pl én szaros 67 ezret keresek havonta, oszt enni kéne a gyereknek, szeretném ha tudna tanulni, szeretném ha jó munkahelyre legalább esélyt kapna, de ebből eg rohadt iskolát alig tudok "finanszírozni" na meg nempláne magamra is költenék kicsit? Egyiket se. Felőlük én marha magyar, fel is fordulhatok, amíg ő el van a stadionjaival.
2016. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!