Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem a lakóhelyén szavaz,...

Aki nem a lakóhelyén szavaz, miért teszi?

Figyelt kérdés

Persze itt most nem például az egyetemistákra gondolok, akik nem mentek haza, hanem az olyan típusúakra, hogy "átmentünk szavazni Bivalyröcsögére" - mert találkoztam itt az oldalon ilyennel... Az ilyennek mi értelme van?

Nem kötözködni akarok, csak nem értem.


2010. ápr. 11. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Pl. nekem fontos dolgom volt Budapesten, ezért nem tudtam itthon szavazni, oda kértem igazolást szavazáshoz. De még korán reggel elintéztem, így most nem kell szívnom.
2010. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Mert qrva nehéz 4 évente 1-szer nem tudnak haza utazni vagy a bejelentett lakcímére menni.
2010. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Páromnak máshol van az állandó lakcíme, mint ahol most albiban lakunk, és nem tudott hazamenni szavazni, mert mennie kellett dolgozni és nem ért rá utazgatni. Egyik bnőm is innen 80km-re lakik, az állandója itt van, mégis a tartózkodási helyén szavazott bp-n, kismama ráadásul, hagyj ne kelljen már utazgatnia..
2010. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Pl. van olyan párt, amelyiknek nem sikerült jelöltet indítania egy adott városban, és aki mégis rá akar szavazni, az átmegy oda, ahol tud.

Ezen kívül gondolom azért, mert adott városban van az embernek dolga. Eddig is volt ilyen, csak nem volt belőle ilyen szarakodás.

2010. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy fontos dolga van az embernek máshol, vagy ilyesmi ezért is példálóztam az egyetemistákkal, gondoltam hátha megértitek :D

Én főleg az olyan típust nem értem, mait írtam is, hogy "átmentünk szavazni ide meg oda". Ezt miért kell? Miért jó?

2010. ápr. 11. 21:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy a magyar egy sorban állós nép. Benne van a génjébe, hogy sorokat generál és abban várakozik, közbe, beszélget, hőbölög stb.
2010. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Jajj szépen lelettem szavazva:

Akkor:

Ezért van a sok kavar,mert "jajj de ő" "jajj dehát ő is"

"dehát ő" stb.

Ja így jópár ember összegyűlik tessék elkell mondanom az eredmény szerintem nem?!

Érdekes nállunk aki szavazni akart az megtudta oldani

NYÁVOGÁS nélül,mit kell kavarni?Borzalmas nehéz lenne

4 évente egyetlen egyszer ezt elintézni??

Mert akinek tényleg olyan oka van azt megértem,de

ezektől megfrászt kapok.Hihetetlen ez a "nép" vagy minek

lehetne ezt nevezni.Borzalom.

2010. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

21.11:

Nem erről szólt a kérdés, és az előző válaszod sem a kérdéshez kapcsolódott. Nyilván ezért lettél leszavazva (én nem pontozok).

Ha mégis azt hiszed, hogy kapcsolódott, akkor szövegértési nehézségeid vannak :) Bár ahogy nézem, a KONKRÉT kérdésemre választ még senkitől sem kaptam, szóval... :D

2010. ápr. 11. 21:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez egy választási csalás.

Csak a vak nem látja.


Azt nem tudjuk még, h ki követte el, de a szavazatokból egyértelműen ki fog derülni.

2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj elmondom,hogy mindenki válaszolt rá.

De akkor válaszolok:

Énsem tudom mi értelme van.

2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!