Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Első szavazó vagyok. Nem...

Első szavazó vagyok. Nem kaptam semmit! Csalódott vagyok= ( =D Sorstársak! Ti kaptatok valamit? =D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
100%

Ma nyomtatók korában képtelek egy kis emléklapot összehozni. Persze mert nekik csak egy kis valami, nem fogják fel, hogy az első szavazónak sokat jelent. Nálunk is basztak rá, hogy adjanak lányomnak valamit, azóta utál is elmenni, nem is akar szavazni. Teljesen érthető, mert ez azt jelenti, hogy az ember nem számít csak a szavazata fontos.

Szánalmas. Ez a hozzáállás az egyik oka amiért esik szét az ország.

2010. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
Én sem kaptam, de rohadtul nem is érdekel... (aki közvetlen előttem ment az bezzeg kapott emléklapot!!!)
2010. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
82%

Én csak egy emléklapot kaptam, de egyik osztálytársam (az apja kérésére:P)kapott egy tollat mellé.

Sajnálom, hogy te semmit :S


Veró

2010. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
82%

Én is első szavazó voltam, 18 éves vagyok, és szavazóbiztos is! :D

Én kaptam lapot, és adtam is mindenkinek, bár én máshol szavaztam mint ahol biztos voltam!


Szebb jövőt

2010. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
67%

Rég voltam első választáson, de most szavazóbiztos is voltam.

A választókörzetemben emléklap és emlékérme is volt, de ez csak a helyi önkormányzat figyelmességének volt köszönhető, mivel az első választás emlékezetessé tétele - szerintem eléggé el nem ítélhető módon - a polgármesteri hivatalok lehetősége.

2010. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!