Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Első szavazó vagyok. Nem...

Első szavazó vagyok. Nem kaptam semmit! Csalódott vagyok= ( =D Sorstársak! Ti kaptatok valamit? =D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 20:14
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Ez gyönyörű lett!! =') Teljesen meghatódtam! Ki is nyomtatom! =D

Köszönöm szépen!! =D IMÁDLAK, Te vagy a Hősöm! =D Ha esetleg 4év múlva indulnál miniszterelnök-jelöltként, biztosíthatlak róla, hogy Rád fogok szavazni! =D És bízom benne, hogy Te majd adsz emléklapot az első szavazóknak =D

2010. ápr. 11. 21:06
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy :)

Hát kétlem,hogy indulnék,de azért majd szolok :P


Egyébként úgy gondolom,hogy ennyit azért igazán megtehetnének,hogy egy emléklapot adnak,azért csak jól esik az embernek egy kis (ugymond) elismerés vagy hasonló..én kaptam egy szem kiscukorkát,de ,mint egy ovodás olyan boldog voltam :)

Anyukám nevetett is..:D

2010. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%

Az én választásom olyan volt, hogy bementem elővettem a személyi igazolványt + lakcímkártyát, aláírtam a nyilatkozatot, és adták a kezembe az emléklapot, kezet fogtak velem, és üdvözöltek. :)

Meglepődtem, hogy ilyen menete is lehet ennek.:), jól esett nagyon, majd leadtam én is a voksom.;)

Biztos nem fogom egyhamar elfelejteni, pláne annak tükrében, hogy abból az iskolából ballagok 3 hét múlva :)

2010. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam emléklapot. Kedvesek voltak, mosolyogtak rám. :) :) Én úgy örülök! Nagyon vártam már, hogy szavazhassak. :):)

Bescanneljem, elküldjem a másolatát, hogy legyen neked is? :):)

2010. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
100%

Szia, hasonló helyzetben vagyok. E-maileztem a választási irodával:

A Magyar Országgyűlési Választásokon elsőszavazóként járultam az urnákhoz, de emléklapot, csak az kap, aki 2009. június 7 után töltötte be 18. életévét.

Erre vonatkozó szabályt, rendelkezést írásban hol találok?


válasz:

Elektronikus úton érkezett levelére válaszolva az alábbiakról tájékoztatjuk.



Az Ön által leírtakra vonatkozóan nincs érvényben jogszabályi rendelkezés.



Üdvözlettel:



Választási Információs Szolgálat

2010. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Küldd =D
2010. ápr. 12. 20:19
 27/35 anonim válasza:
100%

Én emléklapot és egy plasztik kártyát is kaptam.Tök jó.

Kár,hogy Ti nem kaptatok!

2010. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem sem adtak semmit én Miskolci vagyok de itt am is pusztulat van...:P
2010. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
100%

Igaz nem első szavazó voltam, de öcsém igen, ő sem kapott semmit, rákérdeztünk, azt mondák elfogyott!

Mondjuk nem számítottam többre, hisz Magyarországon vagyunk! Ha tudják hogy egy körzetben mennyien fognak szavazni, akkor azt is tudhatnák, hogy mennyi lesz az első szavazó!


Ebben az országban már nem lepődök meg semmin!


Sajnálom hogy csalódott vagy, fel a fejjel!

2010. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
75%
Szia. Én '94-ben szavaztam először, akkor kaptam egy emlékérmet:-) de vigasztaljon, hogy jóval idősebb vagyok Nálad:-) ha annyi lehetnék, mint most Te, lemondanék az érmemről:-) de akkor ez járt az első szavazóknak.
2010. ápr. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!