Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják Magyarországra...

Miért akarják Magyarországra sokan visszahozni a kereszténységet?

Figyelt kérdés
Nincs rá szükség. A tudományok terén és technikailag kellene inkább fejlődni, nem vallásilag.
2016. jún. 5. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

"Szerintem az ország lakosságának nagy része,ma is keresztény és eddig is az volt"


Ja, amikor a népszámlálóbiztos megkérdezi, akkor hogyne. Közben meg a gyakorló vallásos emberek 7-800 ezren vannak.


Anno én is azt válaszoltam, hogy katolikus vagyok, mert a nagymamám megkért rá. Közben meg akkor is és azóta is külföldön kb. 10x annyi templomban jártam turistaként, mint itthon igaziból.

2016. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem vitték még el, így nem kell visszahozni. :D
2016. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
#11:Szerintem,ha valakit megkereszteltek,még ha nem is jár rendszeresen misére,stb.,attól még kereszténynek számít.
2016. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Engem is megkereszteltek,de a kutya sem kérdezett meg róla,ateista vagyok,gyűlölöm az összes vallást..

Az emberiség egyik rákfenéje a vallás...

Ha rajtam múlna az összes vallásos embert egy helyre telepíteném,és vitatkozzanak róla,hogy melyikük istene az igaz isten,a racionális,józan gomdolkodású embereket pedig hagyják békén!

2016. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
A hittel nincs bajom,csak a vallással,amikor könyvet írnak róla és másokra kényszerítik magukat....
2016. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14:Ezesetben keresd fel azt a plébániát ahol megkereszteltek és lépj ki az egyházból.Innentől máris nem leszel keresztény.
2016. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

#14 "Az emberiség egyik rákfenéje a vallás...


Talán azért van az, hogy a legnagyobb népirtásokat mind a "demokrácia", "élettér" meg hasonlók szent nevében követték el.


Mem beszélve arról, hogy a "felvilágosult" tudomány alig 200 év alatt sikeresen gajra vágta a bioszférát, ami 10-20 ezer év alatt a hülye vallásosoknak nem sikerült.


Szerintem lehet hogy van abban valami, hogy az ismert történelem 99%-ban az emberiség vallásos volt és több kevesebb sikerrel a természettel harmóniában élt.

De mióta felszabadult, szinte minden téren hanyatlásnak indult, úgy erkölcsileg mint fizikailag...


Szóval ez az "egyszer élünk" dolog hosszútávon több kárt okoz, mint hasznot.

2016. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te rossz rendezvényre jöttél.

Magyarországon vallásszabadság van. Ha akarsz, a szomszéd rózsaszín kerti törpéjében is hihetsz, kb mindenki lesz*rja, mit csinálsz.

2016. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!