Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan fog vasárnap lezajlani...

Hogyan fog vasárnap lezajlani a szavazás az én szemszügemből?

Figyelt kérdés

Mit kell vinnem, amikor szavazni megyek, Hogyan fog kiunézni a szavazólap?

2 szavazólapot kapok? úgytudom... Melyiken kire lehet majd szavazni?

Mennyiben fog hasonlítani az európa Parlament jelöltjeinek a szavazására?


2010. ápr. 9. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tolmácsot vigyél minden esetre...lol
2010. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a te szemszüged te kis drága? D
2010. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a személyi igazolványodat és a lakcímkártyádat, ezekkel azonosítanak be, kapsz szavazólapot (1 vagy 2 lap), 1 listát és 1 helyi jelöltet kell ikszelni, nem muszáj, hogy ugyanaz a párt legyen, kapsz borítékot (vagy megkérdezik, hogy kérsz-e), bemész egy fülkébe, ami úgy néz ki, mint egy próbafülke a kínaiban, behúzod a függönyt, ott van toll, tehát nem kell tollat vinned magaddal, ikszelsz, majd összehajtod a papírt, be a borítékba (de anélkül is lehet), és a nemzeti színű szalaggal átkötött dobozba (amit urnának hívnak) bedobod, mint egy postaládába. Ha első szavazó vagy, lehet, hogy kapsz emlékplakettet is (én anno kaptam, nem tudom, hogy most csináltak-e).
2010. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az EP választáskor már nagykorú voltál. Akkor meg mi a kérdés? Voltál már egyszer szavazni, nem? Mindent tudsz.
2010. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Wáháááháá nagyon vicces hogy mellényúljtam 1 betűvel :)

Nemhogy értelmes választ írtatok volna...

3. Köszönöm szépen a részlete, hasznos választ!

4. Igen, már akkor pont nagykorú lettem... Ezért is kérdeztem, hogy mennyiben fog hasonlítani a két szavazás...


Még annyit szeretnék megtudni, hogy a helyi jelöltnél az is fel lesz tüntetve, melyik párt színében induL? Bár ezt csak kíváncsiságkép... anéélkül is tudom kire:)

2010. ápr. 9. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, oda lesz írva a jelölt nevéhez, hogy melyik párthoz tartozik.
2010. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!