Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a kurucinfó...

Miért van az, hogy a kurucinfót kivéve egyetlen egy magyar hírportálban sem volt annyi gerinc, hogy le merje írni a gólya halálra kínzók kilétét?

Figyelt kérdés

Az index, 444, nol, 168óra és origó csak annyit írt, hogy "meg vannak az elkövetők". De semmi mást.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De amikor egy magyar riporternő lábat akasztott egy terroristának, akkor a nőnek kiadták házszámát és a fél életének adatait.


Ezzel szemben az n1tv kinyomozta a tettesek kilétét. És a kurucinfóban volt csak annyi gerinc, hogy ki merje mondani az igazat: "Cigányok voltak!"

[link]


Nem elkeserítő, hogy csak egy ilyen szélsőséges oldal meri kimondani az igazat?



2016. máj. 13. 15:20
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
63%
Le sőt a nevét is ellenben a 444 el aki csak a riporternőket teszi tönkre mert éppen rossz napjuk van de a szadista állatkínzók azok névtelenül élhetnek.
2016. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
68%

Azért azt valóban megnyugtató látni, hogy a magukat liberálisnak valló felhasználók a legnagyobb rasszisták és nagyon nem is tagadják.

Ha magyar az elkövető akkor anyázunk, ha cigány, akkor észre se vesszük.

Tiszta index.

2016. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
64%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon az ilyen Tobas meg 64% melyik csapatban játszik.

Zs, esetleg c?

Vagy valami más?

2016. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
42%

Én csak meguntam, a magyar riporternő esetéig a kurucinfó volt az, akit a legkevésbé érdekelt a személyiségi jogok.

Amúgy egyszer Bochkor Gábor említette az ügy kapcsán, hogy teljesen más szabályok vonatkoznak az újságírókra, mint a hétköznapi emberekre. Ezen kívül egyetlen egyszer sem olvastam olyan nyilatkozatot, hogy jogtalanul hozták nyilvánosságra a nevét.


Igazából amúgy hülyeség ez a vita, mert másként gondolkodnak az emberek. Engem például egyáltalán nem nyugtat meg, hogy most egy bűn cselekményt milyen csoportba sorolod.

Most őszintén máshogyan fogtok tekinteni egy gyilkosra vagy egy rablóra csak azért, mert nem cigány?

2016. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
58%
Ha a származásomat firtattad az előbb, akkor szívesen felvilágosítalak, hogy nem tartozok semmilyen etnikai kisebbséghez Magyarországon és evangélista vagyok.
2016. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
64%

A ballibek kedvencei! :) Biztos a rasszista gólya támadt először...

Nem pártolom a kurucot, de már régóta köztudott, hogy a kedvenceiket csak akkor hangsúlyozzák ki külön ha áldozatként lehet sajnáltatni őket.


Amúgy meg lapítanak mint sz.. a gazban, "mer' a magyarok is"-oznak és még olyan dolgokkal vonnak párhuzamot próbálva önigazolást keresni amelyeknek amúgy nem sok köze van egymáshoz.

2016. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
18%
Tőlem igen távol áll a mai magyar jobboldal, morális csődtömeg a KDNPFidesszel az élen. De a kérdezőnek igaza van, amíg a sajtó így viselkedik a kisebbségi elkövetők esetében csak a rasszizmus malmára hajtja a vizet. Épp a szélsőségek erősödnek, mert az emberek érzékelik a kivételezést és nem tetszik nekik. Jogosan.
2016. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
62%

"Én csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon az ilyen Tobas meg 64% melyik csapatban játszik.

Zs, esetleg c?"


Miért van a szélsőjobbosoknak az a tévképzetük, hogy aki nem ért egyet velük az zs vagy c, de valamelyik biztos... Nevetséges. Magyar ember is lehet liberális, tudjátok.

2016. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
58%

...Ha magyar az elkövető akkor anyáznak, ha cigány, akkor észre se vesszik....

igen, a mocskos magyargyűlölő anyukat

2016. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
35%
Érv helyett vagdalkozik és még ő kéri számon, hogy nem érvelnek. Magyarország így szeretlek.
2016. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!