Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesznél 200 ajánlószelvényér...

Fidesznél 200 ajánlószelvényért egy bicikli? Szép.

Figyelt kérdés

[link]


most gondoljunk bele, hogy 200 szelvényért ami nem jelent sokat, hisz nem attól függ a választás, hogy összeszedtek 2millát. 200 szelvényért egy mondjuk 10.000 Ft értékű bringa. erre kell költeni az erőforrásokat? Ők akarnak itt gazdaságilag rendet rakni akik ilyen pazarló életmódot élnek?


2010. ápr. 9. 10:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
90%
Azt elfelejtettem még, hogy a kampánycsend a ruházatra nem vonatkozik. A bizottság tagjainak meg volt határozva hogy mit vehetnek fel mert a szavazópolgárokat nem lehet befolyásolni semmivel, viszont a magánember azt vesz fel, amit akar. Ha valaki rózsaszín balerinaruhában kíván megjelenni a szavazáson, az neki szuverén joga.
2010. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
19%

Jobbik=MSZP

Ez teljesen igaz. A barikád csak hazudik. Nem tudom, hogy lehetne nekik hinni.

2010. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Elhiszitek amit a Barikád ír?

Akkor gondolom azt nem hogy a bankrabló a Jobbiknak adta a rabolt pénzt..

2010. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
52%
Szánalmas, cigány banda az egész Fidesz! Orbán (azaz Orsós) Viktorra ez szó szerint is igaz
2010. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Lehet mondani, hogy cigány vagy a másik zsidó nem az számít.

Az számít, hogy mennyivel tudja majd az álamadósságot csökkenteni úgy, hogy ne gebedjünk még jobban bele.

És itt Magyarországon igenis foglalkozni kell a cigány kérdéssel, mert van cigány bűnözés.

Régebben amíg volt mezőgazdaságunk addig tudtak dolgozni.

De ma már nincs mezőgazdaságunk ezért nincs munkájuk így megjelent a bűnözés+ segély.

De nem szabad elfelejtenünk, hogy nem csak ők lopnak, csalnak, hazudnak.


A Jobbik nem lenne képes most ebben a formájában vezetni az országot ez az igazság.

Mivel ilyen szélsőséseg párt akkor alakul amikor egy ország kilátástalan helyzetben van, ezért remélem a helyzet normalizálása után megstűnik.

2010. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ilyet már én is hallottam, hogy Gyurcsány pénzeli a Jobbikot, és ezért emelkedett föl, de akkor hogy hogy teljesen más a politikájuk?
2010. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A ruházat is kampánycsendsértés, tájékozottkám! Jobbikosok, örülnénk, ha nem a Fidesznek tudnátok be a maszopos stikliket. Fáj, mi, hogy nyertek? Szánalmas, ahogy fröcsögtök.
2010. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Tegnapi 13:01-es válaszolónak:


Való igaz, hogy ajánlószelvényt - elvileg - nem gyűjthetnének gyerekek. De azt hiszem, azt te sem állíthatod biztosan, hogy a Jobbik háza táján csupa nagykorú kampányolta végig az elmúlt heteket... Csak itt a Gyakorikérdéseken naponta "vitáztam" kiskorúakkal a Jobbikról, sokszor 13-14 évesekkel. Le is vontam belőle azt a tanulságot, hogy gyakorlatilag fogalmuk sincsen arról, amit annyira istenítenek. Miből gondolod, hogy azok a gyerekek, akik a Fidesznek "szedték össze" az ajánlószelvényeket, ők is "politizáltak"? Korukból adódóan ezek a gyerekek, ha akarnának, sem tudnának értelmesen érvelni egy párt mellett, (a Jobbikosok sem tudnak), hiszen ahhoz több kell, mint néhány bemagolt frázis...


Tudod, én magam is többször betelefonáltam a Fidesznek, hogy jöjjenek ki a szelvényemért, mert nekik akarom adni. Napokon át nem jöttek, annyi helyre kellett menniük. Ha körbe küldenek egy gyereket, az szerinted képes arra, hogy bárkit is meggyőzzön, hogy szavazzon a Fideszre? Persze, hogy nem. Legfeljebb arra képes, hogy begyűjtse a szelvényt azoktól, akik amúgy is a Fidesznek akarják azt adni.


A másik dolog, hogy ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy mi azért választottuk a Fideszt, mert kaptunk tőle egy hűtőmágnest, vagy egy tollat??? Ne magyarázzunk már bele egy gesztusba megvesztegetést, mert eléggé röhejesen hangzik! Az, hogy a Jobbiknak egyelőre kevés a pénze, az nem a Fidesz hibája. 4 év múlva már ők is oszthatnak Nagy-Magyarországos hűtőmágnest, ha akarnak. (Remélem, én is kapok belőle... :))


Összességében: Valóban etikátlan gyerekeket használni a kampányban. Ha így tett a Fidesz, azt nem tudom Fidesz-szavazóként támogatni. Ellenben azt azért el kell a Jobbiknak is ismernie, hogy a gyerekek politizálásra buzdítása nem a Fidesznél kezdődött, hiszen számos kiskorú Jobbik-drukkert találni a neten is.

2010. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

már bocs, de nagyon félrefogtál utolsó.


a jobbikról hol találsz bizonyítékot arra, hogy gyerekeket toborzott? honnan tudod, hogy nem maguktól osztják az észt gyakorin?


fidesznél viszont bebizonyosodott, hogy valóban gyerekekkel csináltatták a melót. ennyi. így nem lehet a kettő közé egyenlőségjelet tenni.

2010. ápr. 14. 19:04
 40/40 anonim ***** válasza:
Ezért a kérdésért mennyit fizettek a fő támogatóid? Szaros György?
2020. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!