Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesznél 200 ajánlószelvényér...

Fidesznél 200 ajánlószelvényért egy bicikli? Szép.

Figyelt kérdés

[link]


most gondoljunk bele, hogy 200 szelvényért ami nem jelent sokat, hisz nem attól függ a választás, hogy összeszedtek 2millát. 200 szelvényért egy mondjuk 10.000 Ft értékű bringa. erre kell költeni az erőforrásokat? Ők akarnak itt gazdaságilag rendet rakni akik ilyen pazarló életmódot élnek?


2010. ápr. 9. 10:00
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%

"XD szar a lejáratókampánya a jobbiknak:) ha már hazudnak kitalálhattak volna valami eredetibbet:)


Szebb jövőt!XD

"


fáj az igazság?:)

2010. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom a fidesz a szavazatokat is vásárolja. :)
2010. ápr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
91%

"Gyerekekkel szóratta rágalmazó röpiratait a Fidesz - a rendőrség elkapta őket"


akkor még is igaz?


vagy kit kaptak el a rendőrök?:D

2010. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagyok és soha nem voltam Fideszes.Naív sem vagyok,tudom,hogy az elmúlt 20 évben minden pártnak voltak piszkos ügyei.

A Barrikádnak még azt sem hiszem el,amit kérdez,nemhogy amit mond.Nem pártatlan média.

Miért nem jár utána annak,hogy Ki pénzeli a Jobbikot? Miből tartják fenn a pártot,miből pénzelik a kampányukat? Miért nem hajlandók közzétenni az elszámolásaikat?Jelenleg miből él Vona Gábor,miből tartja el a családját?

Akinek nincs takargatni valója,az nem titkolódzik.A Jobbik sem különb a többinél,csak eddig még nem fértek hozzá az állami pénzekhez,ezért még nem is tudtak lopni belőle.De ami késik,nem múlik.Idő kérdése,hogy erre rájöjjenek a Jobbikosok is.

2010. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
kíváncsi lennék, hogy akkor kinek hiszel?
2010. ápr. 9. 11:01
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
A Barikád nem pártatlan média, ez tény. (Pl. nem szól olyasmiről, hogy az MSZP hol standolt.) Mondj egy olyat, amelyik pártatlan!
2010. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

ÉS AKKOR KIT KAPTAK A RENDŐRÖK?


VAGY ŐKET IS MEGVETTE A BARIKÁD

MINT AZ MSZP VEREBEST??????????????????????????????????

2010. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
73%
Pfúj. Eddig a Jobbik és a Fidesz között vaciláltam. Mostmár eldöntöttem, ez az utolsó csepp a pohárban. De már a Kubatov, Pokorni ügy is az volt. Mostmár biztosan nem szavazok a Fideszre, inkább a Jobbikra. Büdös, pocsékló, hataloméhes banda. A fanatikus szavazók, mint pl. 24%-os meg elgondolkodhatna kicsit magán.
2010. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan már! Egyrészt, ezek a képek nem bizonyítanak semmit. Másrészt a Jobbiknak kampányoló gyerekek száma sokkal magasabb (akár itt a Gyakorikérdéseken is), mint a néhány Fidesz-szórólapot osztó gyerekeké.


Egyébként szórólapot pénzért bármelyik fiatalkorú oszthat, nem tiltja a törvény. Ezt hívják diákmunkának. Nem hiszem, hogy szégyelleni kéne, hogy a Fidesz biciklit ad a gyerekeknek.


A "becsületes" Jobbikról csak annyit, hogy a saját szavazókörletemben sok Jobbikos ment Jobbik-logós pulóverben szavazni (a gyengébbek kedvéért ezt hívják kampánycsendsértésnek), szóval nem pont annak a pártnak kellene itt játszania a szentet, amelyiknek soha nem volt szándékában tisztességes szabályok szerint küzdeni, és amelyik nem is hisz a jogállamban.

2010. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Kedves 12:16-os válaszoló!

Szórólapot osztogatni lehet a gyerekeknek is. Nem is ez a baj. Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést, nem írtál volna ekkora marhaságot. Nem szórólapról van szó hanem ajánlószelvényről. A kettő között van egy kis különbség.

Tehát a gyerekeknek össze kellett szedniük 200 ajánlószelvényt, amelyet a fidesznek töltöttek ki, cserébe kaptak egy kerékpárt. Ezt hívják megvesztegetésnek.

Másrészt gerinctelenségnek tartom ezt a fene nagy ajándékozgatást. A Jobbik nem tehette meg, hogy hűtőmágnest és tollat osztogasson, a helyi szervezet saját költségen nyomtatott ki egy újságot elég nagy összegért, ez volt a legnagyobb dolog amire telt nekik.


A szavazókörben jómagam is jelen voltam pártdelegáltként. Semmi szabálytalanság nem történt mert nagyon odafigyeltem. De a szavazókörön kívül már tehetetlen voltam. Mégis feltűnt valami gyanús. Bejött egy írástudatlan cigányasszony és azt mondogatta hogy neki a fideszre kell szavaznia. Nem tudta elolvasni a lapot, sőt azt sem tudta hogy éppen mit választunk, azt hitte hogy polgármestert... Mást kért meg végül arra hogy ikszelje be neki a fideszt.

Nem tudom bebizonyítani, hogy csalás történt, de ha valaki nem teljesen hülye, az sejti hogy valami nem stimmel a fidesz háza táján.

Valószínűnek tartom, hogy a fidesz egy ajándékcsomagot adhatott a cigányoknak, ezzel megvásárolva a szavazatukat mert nagyon úgy tűnt mintha a szájába rágták volna hogy kire szavazzon.

2010. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!