Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik az elvárásaitok egy...

Mik az elvárásaitok egy miniszterelnökhöz az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

életkora:

iskolai végzettsége:

humora:

tevékenysége:

megjelenése:


2016. máj. 4. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

40-60 közt.


Iskolai végzettsége legyen felsőfokú, mert azért mégse egy nyolc általánost végzett vezessen egy országot és/vagy annak kormányát.


Humora az nekem édesmind1.


Mármint korábbi tevékenysége?


Megjelenésileg legyen fitt, magabiztosságot sugárzó. Tehát aki mondjuk tárgyal vele, az ne egy Hruscsov féle félkegyelmű kopasz dagadt idiótát lásson, hanem egy olyan partnert, aki céltudatos, van kiállása és stílusa, és megjelenésében, legyen ez akár testi, akár politikai, közéleti, következetes álláspontokat képviseljen adott témákban.


Tehát ne csapongjon, hogy úgy lássák az emberek, hogy maga sem tudja mit akar.

2016. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

24-max 60

minimum 2 diploma

nem édes mindegy?

nem tudom mire érted de egy olyat aki nyíltan rasszista homofób xenofób antiszemita és ráadásul e mentén politizál ilyet biztos nem látnék szívesen miniszterelnökként

Amíg nem úgy nézki mint aki még életében nem látott zuhanyzót szerintem lényegtelen. (természetesen munkahelyén azért öltönyben legyen)

2016. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az általad megadott szempontok abszolút nem számítanak.

Soha nem az egy vagy több személy által előzetesen kialakított elvárás fogja a következő miniszterelnököt kiválasztani. Az élet ebben a tekintetben teljesen máshogy működik. A győztes pártnak van erős embere, jelöltje, akit miniszterelnöknek jelölnek. Azt, hogy adott helyzetben ki az erős ember nem a szempontjaid határozzák meg, és nem az, hogy én vagy más milyen értékeket képzelek el, hogy a szempontok felvegyenek.

2016. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!