Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikai fogoly voltam,...

Ha politikai fogoly voltam, akkor azt nem ciki beleírni egy önéletrajzba, nem?

Figyelt kérdés

sajnos áldozatul estem a kedves magyar hatóságoknak, és kreált bizonyítékok alapján elítéltek, mert útban voltam XY magas pozícióban lévő emberkének, és valahogy el kellett tenniük láb alól.


Ugye ez a mai magyar viszonyok közt kicsit se meglepő, hiszen én ugyan semmit se követtem el, arról meg nem tehetek, hogy éppen szúrom a szemét vkinek, na de nyugodtan beírhatom egy önéletrajzba vagy inkább hagyjam ki azt az időszakot?



2016. ápr. 29. 09:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ellened a vád? Ezt fontos lenne tudni.
2016. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát ugye ilyen koncepciós ügyekben két dolgot szoktak bevetni ... nemi erőszak vagy a kábszer. mindkettő tuti nyerő mert bárkire rá lehet húzni vagy egy hamis tanúval vagy 1-2 hamis bizonyítékkal azt annyi évekre. dilihaz ez az orszag emberek.
2016. ápr. 29. 22:21
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugye nemi erőszakot elég nehéz bizonyítani, emiatt gyakoribb, hogy a bűnöst futni hagyják, mint hogy ártatlant elítélnek. (Nincs olyan, hogy "tanú", mert aki tanú, az meg is akadályozhatta volna, vagyis innentől bűntárs...)

A kábszert meg be lehet vallani, ha már tiszta vagy (gondolom, nem Pablo Escobar szintjén nyomtad a kereskedelmet). Bár ha erről lenne szó, nem említetted volna a nemi erőszakot, amit ha elkövettél, akkor egy görény ember vagy.

2016. ápr. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

". nemi erőszak vagy a kábszer. mindkettő tuti nyerő mert bárkire rá lehet húzni vagy egy hamis tanúval vagy 1-2 hamis bizonyítékkal"


A baj csak az, hogy nem fogod tudni bebizonyítani, hogy "politikai fogoly" voltál, ha egyszer ezekért ítéltek el.

2016. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

emberek, ne legyetek már ilyen naivak! megvannak erre az embereik, tanú az van bármire, amire csak kell.


1, nemi erőszak: összesen egyetlen ember vallomása elegendő, kész (persze h bűntárs, na de és ez érdekel vkit? ismétlem: Maon vagyunk ... ne jogállami keretekben gondolkodj!)

2, kábszer: egy HK, fél kilo porcukor a konyhából, aztán a meggyanúsítás már fél kilo cocaineről szól.

ez ennyi ... +1 tanú ide is aki állítja hogy vett.


ma ez így megy, nyilván nem csak én esek áldozatul a gépezetnek.


egyébként van egy ütőkártyám amivel igazolni tudom magam még most is, csak ha azt előhúzom, tényleg jobb ha nem megyek ki az utcára, mert "baleset" fog érni...

2016. ápr. 30. 08:06
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Politikai fogoly???? Na mi volt elhurcoltak Calcuttaba?? XD

Oszt kiszabadított a rambó 6 ??

Inkább ne írj be semmit, aztán imádkozzál, hogy ne kérjenek erkölcsi bizit!

2016. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
ah finomabban mennek ezek a dolgok nálunk. csak szépen, szőnyeg alatt.
2016. máj. 3. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!