Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikai fogoly voltam,...

Ha politikai fogoly voltam, akkor azt nem ciki beleírni egy önéletrajzba, nem?

Figyelt kérdés

sajnos áldozatul estem a kedves magyar hatóságoknak, és kreált bizonyítékok alapján elítéltek, mert útban voltam XY magas pozícióban lévő emberkének, és valahogy el kellett tenniük láb alól.


Ugye ez a mai magyar viszonyok közt kicsit se meglepő, hiszen én ugyan semmit se követtem el, arról meg nem tehetek, hogy éppen szúrom a szemét vkinek, na de nyugodtan beírhatom egy önéletrajzba vagy inkább hagyjam ki azt az időszakot?



2016. ápr. 29. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire meg vagy győződve arról, hogy politikai fogoly voltál, akkor egészen nyugodtan felvállalhatod. Gondolom, nem szégyelled, mert neked volt igazad, ártatlanként ítéltek el.

Egyébként meg attól függ, hová és milyen állásra pályáznál. Ha a Jobbik helyi irodájában akarsz dolgozni, akkor akár még hangsúlyozhatod is, hogy mi történt, míg az állami szektorban nem kell beírnod az önéletrajzodba, úgyis lekádereznek és tudni fogják, ki vagy. A versenyszférában viszont nem szeretik az ilyet, ezért nem tanácsos emlegetni.

2016. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltettek láb alól, akkor nyugodj békében!
2016. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Halott embernek minek önéletrajz?
2016. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek? A "politikai fogoly" az se foglalkozas, se szakmai tapasztalat...
2016. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#2

na ez is majdnem bekövetkezett

#4

végül is igaz ... hát nemtom, csak ha kérdezik h abban az évben mi volt stb ...

2016. ápr. 29. 10:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd be. A politikai fogoly nem saját magáról állítja, hanem vannak rá bizonyítékok. Volt valami kártérítési vagy rehabilitációs per? Vagy csak te mondod magadat politikai fogolynak?
2016. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

De, elég ciki.


Azt feltétlenül írd bele az életrajzodba, hogy téged politikai okokból már eltettek láb alól.


Legyen már egy derült napjuk.

2016. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát minek mondjam magam, ha összehamisítanak ellenem egy pár bizonyítékot, amelyekhez amúgy közöm nincs, majd azok alapján elítélnek?

most ebben mit hogyan tudnék bizonyítani?

2016. ápr. 29. 11:17
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erőből mindenki mondhatná magáról, hogy csak összehamisították a bizonyítékokat.

Ne írd be, mert ha bármelyik munkáltatót elkezded ezzel etetni, tuti semmi esélyed a munkára.

2016. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
végül is igen, na de hogy lehetne végre ebben a kiba ..országban rendet tenni, h megközelítőleg jogállam legyünk? mert ez így tényleg egy teljes horror. de sztem akinek meg van fogalma arról h mi megy nálunk, az egy kicsit se lepődik meg ezen, nem?
2016. ápr. 29. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!