Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg betiltották (? ) a...

Tényleg betiltották (? ) a Metapediát?

Figyelt kérdés
Nálam napok óta nem jön be az oldal. Nálatok?
2010. ápr. 7. 00:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam sem. De ez nem jelenti hogy betiltották. Lehet műszaki oka is, nem?
2010. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vagy hallottál esetleg ilyen hírt?
2010. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért gyanakszom arra, hogy esetleg betiltották, mert - többek között - olyan hiánypótló adatokat, infókat közölt, amik nemigen kedveznek az aktuálpolitikát irányítók számára. (Ha fogalmazhatok ilyen eufemisztikusan.) Szóval a hatalmon levőknek jó okuk van betiltani, törölni az oldalt.
2010. ápr. 7. 00:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Úgylátszík pedig nekem tegnap még bejött.
2010. ápr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ki üzemeltette? úgy értem magyar? és ennek az államnak nemtetszőket közölt?
2010. ápr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, ki üzemeltette vagy üzemelteti. Anno úgy bukkantam rá, hogy egy barátom felhívta a figyelmemet az ún. eltitkolt szerződésekre. És ezeket a Metapedián találtam meg. Ha beírom a google-ba, hogy "Metapedia", olyanokat találok, hogy "nemzeti érzelmű", "nyíltan rasszista" stb. De magát az oldalt már sehol nem találom. :-(
2010. ápr. 7. 01:35
 7/16 A kérdező kommentje:

Sőt, amire most bukkantam rá:


[link]


Ezek szerint az Indexről is törölték.

2010. ápr. 7. 01:41
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

a metapédia annyiból állt, hogy neonáci emberek, igénytelen szócikkeket írtak mindenről. mindenkit lezsidóztak, de olyan kegyetlenül, hogy valószínűleg betiltották. holokauszttagadó is volt az oldal. például józsef attilláról csak annyi szerepelt, hogy kommunista volt, és zsidókat szeretett. ady endrét is lezsidózták, márait is. de semmi több, mert nem értettek semmihez, nem írtak semmiről semmit, csak általános iskola harmadikos szintű szemetet.

ráadásul a dokumentumok, amikről szó van, hát az ennyi volt: a szerkesztők hamisították őket, aztán feltöltötték.

2010. ápr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
nem volt nemzeti érzelmű, mindenkit zsidóztak rajta, azokat is, akiket szerettek. az összes pártot zsidónak tartották benne (jobbikot is), mivel brutál neonácik a szerkesztők. demokráciát az ember ellenségének írták le.
2010. ápr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
A metapédia egy szennyoldal volt, nem nemzeti még nem is jobbikos vagy nemzeti radikális, hanem egyszerűen a wikipédiának egy náci utánzata, amikor először odatévedtem, azt hittem , h egy paródia, de rá kellett jönnöm, h komoly:/ Ha betiltották, hála Istennek, eggyel kevesebb hely, ahonnan 15 éves IQ-lightok marhaságokat tudnak összehordani.
2010. ápr. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!