Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik a menekülteket még...

Azok akik a menekülteket még mindig be akarják engedni Európába, azok miért akarják? (Kérem csak azok válaszoljanak akik be akarják engedni őket)

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 tetro ***** válasza:
27%

13.50

Mit jelent az hogy nem tudnak beilleszkedni a kulturankba?

2016. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 MZ.per.X ***** válasza:
31%

"Őszintén kíváncsi vagyok, hogy milyen indokaid vannak amiért nem engednél be valakit a házadba, de a hazádba igen"

Én a szomszédot sem engedem be csak úgy ismeretlenül, pedig az nem zavar hogy mellettünk lakik.


"Én muszlimánként ellenzem"

Mindig vicces mikor egy válaszadó ilyennel próbálja hitelesebbé tenni a válaszát. :D

Ha a következő kérdés az lesz hogy a replikátorok miért törnek világuralomra, akkor meg replikátorként fogod ellenezni :D

2016. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
70%
Muszlimán barátunk ("Keményfejű Bosnyák") már privátban zaklat. Úgy néz ki besértődött.
2016. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
3%

# 13


Ha nem hiszed, hát ne hidd. Nem fogok győzködni senkit.


# 14


Így van. Elmagyaráztam neked, amit nem értettél, micsoda zaklatás...

2016. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
27%

Mi mást tehetnénk?

Azok pont ugyanúgy emberek mint mi. Pont ugyanazon a bolygón élnek. Ki vagyok én, hogy megszabjam nekik, hová mehetnek, mit csinálhatnak?

2016. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 tetro ***** válasza:
59%

14.13

Miért nem magyarázod el neki itt?

2016. márc. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
69%

"Ki vagyok én, hogy megszabjam nekik, hová mehetnek, mit csinálhatnak?"


Az a baj, hogy a rendőr és a törvény sem tudja megszabni ezeknek

2016. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
56%

""Őszintén kíváncsi vagyok, hogy milyen indokaid vannak amiért nem engednél be valakit a házadba, de a hazádba igen"

Én a szomszédot sem engedem be csak úgy ismeretlenül, pedig az nem zavar hogy mellettünk lakik. "


Pontosan, lakjon a saját országában ne a miénkben. Miért kéne beengednünk, ha azért költözik mert lelakta a sajátját

2016. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
67%
Muszlimánok! Mennykőcsapástámadás, MOST!
2016. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
14%

Együttérzésből, emberségből.

Nem te döntöd el, hogy hol születsz. Ezek a szerencsétlen emberek elvesztették, otthonukat, akár családjukat is. Az ottani helyzetek pedig veszélyeztetik az életüket is. Mi néhány terrortámadás miatt, ami mégcsak nem is Magyarországon történt (nagyon sajnálom, hogy megtörtént és tényleg borzasztó) hogy reagálunk? Ők az Iszlám Állam területén hogy reagáljanak?

Persze például Afganisztánban más a veszélyforrás, de a beszély ugyanaz.

Itt is törhet ki polgárháború. De így is rengeteg magyar megy külföldre. Ha őket kitaltanák az EU-ból, mit szólna a közvélemény?

2016. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!