Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számít az, hogy ki a zsidó a...

Számít az, hogy ki a zsidó a politikában, közéletben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 14:30
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

"Mert a zsidók között is van komplexusokkal és hatalomvággyal rendelkező, mindenből pénzt és hatalmat csináló s a Magyaroknál is ugyanígy! Úgy látjuk ma józanul, hogy most akármilyen népből az aljasabbik fajta van nagy részben hatalmon."


Hát erről van itt szó kérem szépen! Ezek fényében miért mondod, hogy számít a vallás vagy származás? Magadat cáfolod.


Az értelmesen válaszolóknak köszönet!

2010. ápr. 7. 00:32
 32/32 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Hát erről van itt szó kérem szépen! Ezek fényében miért mondod, hogy számít a vallás vagy származás? Magadat cáfolod.


Az értelmesen válaszolóknak köszönet!"


Szerintem nem figyeltél oda arra, amit mondani kívántam és így félreérted a leírtakat, vagy részben értelmezted. Nem kevesebbet állítottam, hogy MA a jelenkorban, a ma meghatározó társadalmi struktúrában nem a józan ész, nem a mértékletesség, nem a valóságosan jó vezetés és értékek dominálnak, hanem a lealjasodottabb, (más értékrendekkel rendelkező) a haszon szerző, mindenből a saját hasznát kereső ember.

Mielőtt félreértenél ismét. Eszem ágában sincsen zs.zni! Semmi bajom a normális zsidókkal, mert tudom, hogy sokan azok közülük. De ez igaz egyenesen más népekre is. Az viszont sajnos tény, hogy a mai politikában nagyon sok zsidó származású, korrupt, hataloméhes ember van. Ezért írtam a kérdésre, hogy számít. És mégis azt írtam az elején, hogy a tettek a megahatározóak. Látszólag ellentmondó a kettő, de mindegyiket a helyén kezelve igaz állítás. Ha az érzelmektől és a sértettségtől elvonatkoztatunk, akkor látható, hogy nem volt szándékomban megsérteni senkit sem. Egyébként meg ha kiírtad a kérdést és a valós véleményekre voltál kíváncsi, miért zavar, ha valakinek "más" a véleménye? Vagy a kérdés kiírása provokáció, esetleg önigazolást kerestél a benned lévő sérelmekre?)

Ez olyan, mintha "más-oznánk" másokat és kirekesztenénk őket, csak mert...


Bízom benne, hogy így már érthető, amit leírtam és nem sértésként értelmezed, hanem véleményként.


Kívánok szép és békés napokat!

2010. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!