Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számít az, hogy ki a zsidó a...

Számít az, hogy ki a zsidó a politikában, közéletben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 14:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
igen
2010. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
nem. Az számít melyik zsidó szimpatizál a cionizmussal. Mert a gárda egyik alapítója is állítólag zsidó. Mégis nemzeti érzelmű. Semmi baj nincs vele.
2010. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Oszt mé'?
2010. ápr. 3. 14:31
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem valamelyest igen, márcsak kulturális okokból is.
2010. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Aki szerint igen, az tud felhozni valami okot?
2010. ápr. 3. 14:32
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Igen mert a zsidó hazudik. Minden zsidó és mindig. Ők a Sátán földi népe. Másrészt köztudott hogy azt hiszik nekik kell irányítani a világot, ezért világuralomra törnek. Nem mondom hogy minden zsidó részt vesz a világuralmon építésében, de az tény hogy hazúg, aljas, pénzimádó banda, ezért is fontos tudni ki a zsidó.
2010. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

"A kérdező kommentje:

Oszt mé'?"

Bunkó tanyasi :D

Azé mert a zsidót csak a pénz érdekli és nem az a pénz ami az országot kiviszi a bajból, hanem az amit zsebre tud vágni.

Te meg művelődjél az iskolában fiam!!

2010. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Először az oszt' mé -t viccből írtam, mintegy válaszul az egyszavas válaszokra, nem kéne parasztozni, de lényegtelen :)


A világuralom összeesküvésekkel meg ne gyertek itt nekem. Minden zsidó egytől egyig gonosz, sőt maga sátán, ezt még magad sem hiszed el.

2010. ápr. 3. 14:50
 9/32 anonim ***** válasza:
62%

Hány becsületes, hazafias zsidó politikust és közszereplőt tudsz nekem mondani??? Mert én egyet se ismerek.

És itt most nem arra gondolok hogy "vannak rendes zsidó ismerőseim is", hanem politikusokra és közszereplőkre. Fogadjunk hogy egy becsületest se találnál.


Na ezért!

2010. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Hány becsületes magyar politikust, közszereplőt ismersz?
2010. ápr. 3. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!