Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány generáció...

Szerintetek hány generáció kell még, hogy az emberek túllépjenek a nemzetieskedő ideológián?

Figyelt kérdés

A 21.században élünk,a számítógépek korában.

Ma már szinte mindenki tud angolul egy alap szinten.


Szerintem a Föld problémáit csak egységes összefogással lehet majd kezelni.


A túlnépesedés-elnéptelenedési problémakört is csak így lehetne megoldani.

Az oktatásba nyomni a pénzt,integrálni a túlnépesedett országok lakóit oda ahol munkaerőhiány van,és csökken a népesség.


Ezzel szemben még ma is ott tartunk,hogy az emberek jelentős része nem akar fejlődni,megmaradnak a "nemzetieskedő" szinten.

Évtizedek óta nyomják az embereket családi pótlékkal,támogatásokkal,hogy magyar gyerekek szülessenek,de semmi eredménye,nincs meg a várt hatás.


Szerintem hosszabb távon elkerülhetetlen lesz a betelepítés(most nem feltétlen az arabokra gondolok).

De a magyar ember mindenkit gyűlöl,még a dolgozó kínait is,mert "ferde szemű".


Szerintem ez a gondolkodás,hogy "zárjuk le a határokat",és ne érintkezzünk senkivel,nagyon primitív,középkori gondolkodás.


2016. márc. 14. 16:29
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Család és a szeretet?

Hagyjuk már ezt a párhuzamot...


Szerintem olvasd el mi megy itt napi szinten a "családi kategóriában".


Az emberek a saját családtagjaikat használják ki,szúrják hátba.

2016. márc. 14. 18:08
 12/32 A kérdező kommentje:

Én liberális vagyok,túlzottan együtt érző.

Amit ki is használnak az emberek.


Szóval nem kellene párhuzamot húznod a szeretettel kapcsolatban.


Nap,mint nap hallom a konzervatív emberek milyen szeretettel beszélnek az embertársaikról.

2016. márc. 14. 18:12
 13/32 anonim ***** válasza:
Ami pont az említett folyamat következménye! Szépen haladunk az általad megálmodott világ felé!
2016. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Amiről te beszélsz,az kapitalizmus eredménye.


Érdekes módon pont a konzervatív embereket szeretik támogatni a nagy társadalmi különbségeket.

Ők szavazzák meg az egykulcsos adót is!


Közben meg panaszkodnak,hogy nincs szeretet.


Persze a szomszédnak nehogy tőlük jobb legyen.

Illetve szeretnek bíráskodni mások felett,pl ,hogy ki mire költi a pénzét,stb.

2016. márc. 14. 18:16
 15/32 anonim ***** válasza:

Bécike, a kuktúra tényleg jó dolog.

De nem az a kultúra, amit a liberálisok gondolnak (meki, kocsma, buli, gusztustalan modern zene), hanem amit a nemzetek/közösségek felépítettek.

Miből gondolod, hogy az említett kategóriában konzervativ emberek szitkozódnak?

2016. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a liberálisok nem az összeférhetetlen túlnépesedetteket akarnák ránk szabadítani, hanem a liberálisok költöznének össze az összeférhetetlen túlnépesedettekkel, de jó messze, az összeférhetetlen túlnépesedettek országaiban? Mindenki boldogabb lenne. Én biztos.
2016. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Tudod nem a bevándorlással van a baj.

Engem nem zavar, hogy néger a fogorvosom vagy hogy a kínaiak üzlete van ( ahol rendszeresen veszek ruhát ).

Az viszont zavar, ha mindenhonnan jönnek az emberek, mondván hogy ők Szíriaiak, akik nem akarnak dolgozni, de a segítséget elvárják. Akiket nem érdekelnek a szabályok. Akikre nem vonatkoznak a szabályok. Akik segélyből akarnak élni.

A cigányokkal sem az a bajom, hogy cigányok, hanem hogy évek óta feleslegesen költünk rájuk milliárdokat, nem változik semmi ( 100-ból ha 1 dolgozik, 1000/1 ha tovább tanul... ).


Tehát nem ezzel van a baj.

De az, hogy ide jönnek, nem dolgoznak, szemetelnek, meg szegik a szabályokat, luxus igényeik vannak, tüntetnek ha nem kapnak meg mindent...

Németországban azért tüntettek, mert a nők nem úgy öltöznek ahogy náluk ( abban a fekete sz.rban, ami a kezük és arcuk kivételével mindent eltakar ). Franciaországban azért, mert nem a Sharia szerint törvénykeznek. Svédországban mert túl hideg van ( ez így mi? Oda viteti magát és panaszkodik hogy hideg van ???? ) és mert kevés a segély.

Emellett úgy mentek el, hogy mindenhol szemetet hagytak, a kaját és a vizet kidobták, de elmondták, hogy mi itt rasszisták vagyunk. Azokról ne is beszéljünk, hogy Svédországban nőket erőszakolnak meg, Németországban a rendőrökre támadtak ( minden fent van a neten, sőt az utóbbiról a youtube-on is van videó, akit érdekel keresse meg ).

Na ez kiveri a biztosítékot. De azzal, hogy egy külföldi idejön tanulni és/vagy dolgozni, sosem volt bajom.

Ellenben azt senki ne várja el, hogy én a magyar nemzeti ünnepekről, szokásokról és a keresztény vallási szokásokról lemondjak ( igen, hívő katolikus vagyok ).

2016. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Miből gondolod,hogy ezek az emberek hosszú távon ott fognak maradni?


Azért senki nem hülye.

a németek sem önzetlen jóbaráti szeretetből fogadják őket oda.


Addig szerintem nem gond a "kihasználás",amíg a "kihasznált" meg tud élni abból,hogy "kihasználják".


Magyarországon is erre kellene törekedni.

Így többen is vállalnának gyereket,és többen települnének be.

2016. márc. 14. 19:49
 19/32 A kérdező kommentje:
Itt viszont az megy,hogy a sok prolival elhitetik,hogy majd ha pár embert a felső tízezerből még gazdagabbá teszünk,attól majd jobb lesz az országnak.
2016. márc. 14. 19:52
 20/32 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni, de még biztosan sokáig megmarad Európában a nacionalizmus. Nyugat-Európában is egyre nyíltabban beszélnek a bevándorlásból adódó multikulturalizmus problémájáról és Németország, Franciaország is a multikulturalizmus dicsőítése helyett az asszimilációt próbálja erőltetni.
2016. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!