Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány generáció...

Szerintetek hány generáció kell még, hogy az emberek túllépjenek a nemzetieskedő ideológián?

Figyelt kérdés

A 21.században élünk,a számítógépek korában.

Ma már szinte mindenki tud angolul egy alap szinten.


Szerintem a Föld problémáit csak egységes összefogással lehet majd kezelni.


A túlnépesedés-elnéptelenedési problémakört is csak így lehetne megoldani.

Az oktatásba nyomni a pénzt,integrálni a túlnépesedett országok lakóit oda ahol munkaerőhiány van,és csökken a népesség.


Ezzel szemben még ma is ott tartunk,hogy az emberek jelentős része nem akar fejlődni,megmaradnak a "nemzetieskedő" szinten.

Évtizedek óta nyomják az embereket családi pótlékkal,támogatásokkal,hogy magyar gyerekek szülessenek,de semmi eredménye,nincs meg a várt hatás.


Szerintem hosszabb távon elkerülhetetlen lesz a betelepítés(most nem feltétlen az arabokra gondolok).

De a magyar ember mindenkit gyűlöl,még a dolgozó kínait is,mert "ferde szemű".


Szerintem ez a gondolkodás,hogy "zárjuk le a határokat",és ne érintkezzünk senkivel,nagyon primitív,középkori gondolkodás.


2016. márc. 14. 16:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a liberalizmus fog csökkenni, hála a kis kedvenceidnek, akik özönlenek be az öreg kontinensre.
2016. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%

Köszönjük MEGMONDÓ KAPITÁNY!

Jöjjön máskor is!

[link]

2016. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Pedig Németország így lett Európa legfejlettebb országa,területe.


Szerintem az oktatásba kellene minél több pénzt rakni,és gondolni a jövőre.

2016. márc. 14. 16:39
 4/32 A kérdező kommentje:

Látod ez a nagy "nemzetieskedés" hová vezet.

7 milliárdan vagyunk a Földön és a munkaerőhiánytól félnek egyes helyeken.

Meg,hogy nem lesz nyugdíj.

2016. márc. 14. 16:43
 5/32 A kérdező kommentje:

A fejlett országoknak szerintem az lenne az érdekük,ha minél több pénzzel segítenék,tanítanák a fejletleneket.

Hogy 100 év múlva talán teljesen képesek legyenek integrálódni a nyugati világhoz.


Nem hiszem,hogy a mostani háború elöl menekülő,képzetlen embereket bevándorlását ahhoz kellene hasonlítani,amiről én beszélek.


Nyugaton sincs kolbászból a kerítés.Ott is csak azok állták meg a helyüket,akik képesek voltak felzárkózni a nyugathoz.


Szerintem Németország nagyon jól csinálta,amit csinált és talpra állt a 2.világháború után..

2016. márc. 14. 16:49
 6/32 anonim ***** válasza:
36%

Milyen módon akarjátok megszüntetni a nemzetek kultúráját?

Egyébként az ostoba liberalizmust már 1789-ben sem toleráltam volna.

2016. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem Németország nagyon jól csinálta" -bezony, és mind jól tud angolul is, szorgalmasak, precízek.

De ha azt mondanád egy németnek /angolnak/franciának stb, hogy dobja el nemzeti öntudatát, akkorát mosna be a képedbe, hogy a fal adná a másikat. Ezt csak a magyaroknak kell lenyomni a torkukon tűrni némán, mert különben jaj, de gonosz kirekesztő. Egy közösség akkor közösség, ha az egyéni vonásait megtartják benne az emberek, egy 100 fős közösségben mindenki egyéniség és elfogadja, szereti a másikat. Ugyanez lenne jó a nemzeteknél - nem ördögi mód összemosni egy biomasszába az egészet, hanem minden nemzet a saját identitását megőrizve venne részt a közösségben.

2016. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
ez a baloldal taktikája, hogy terjesztik, hogy a nemzeti közösség mindenkit gyűlöl a "haveri körön" kívül, azt persze nem mondják el, hogy ők páros lábbal tapossák a kultúrát ahol csak tudják...
2016. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A kultúráról annyit,hogy szép dolog.

De szerintem az élhetőség fontosabb.

Mellesleg,ha az emberek megtanulnak angolul,nem tudom az miért veszélyeztetné a kultúrát.

2016. márc. 14. 17:53
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésed magyarra fordítva:


Szerintetek hány generáció kell még, hogy az emberek túllépjenek a gondolkodáson és olyanok legyenek, mint egy droid sereg?


Minek ide család, személyiség, gyökerek, szeretet!? Majd a liberális diktatúra gondolkodik helyettetek! Megmondja kik vagytok, honnan jöttetek, mit gondoljatok!

Mi meg majd boldogok leszünk, hogy végre nem kell gondolkodni! Elég robotolni, kiszolgálni pénzzel a hatalmat, cserébe kapunk facebookot meg hamburgert! Senkiben még csak fel sem fog merülni, hogy ezzel bármi probléma lenne!


Így szeretnéd Kérdező?

2016. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!