Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy "vezetőhöz"?

Mit szólnátok egy "vezetőhöz"?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan ember, aki alkalmas arra , hogy összefogja a magyarokat,és lenne olyan karizmája, hogy kiváló vezető legyen, el tudnátok-e fogadni? Hiába féltek a 3. Birodalomtól, a történelem eddigi legnagyobbjának tartom.A nemzettudat nagyon fontos szerepet játszik(gazdaság stb.)
2010. ápr. 2. 01:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Hát igen, 16 éves vagy... nemigen volt alkalmad már azokkal beszélni akik átélték a második világháborút, igaz? Egyik nagymamám Auschwitzból jött vissza, a nagyapám a Don-kanyar katasztrófája előtti nap szökött meg munkaszolgálatból.


Én 16 éves voltam amikor Izraelben jártam és elmentem a Yad Vasem-be. Ajánlom neked is. Különösen a gyermekek termét.

2010. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
amúgy lehet szidni hitlert, de minden nagy ember őrült volt a maga módján. A gyűlölet gyűlöletet szül,a módszerei megbuktak. Személy szerint támogatnám MO-n a protekcionizmust, a külföldi tőkével óvatosan bánnék. Tudom, hogy mindenkinek más a véleménye a témában, rossz a lezárt gazdaság, de a magyar termék védelme érdekében pár változtatás szükséges lenne
2010. ápr. 2. 08:33
 23/33 anonim ***** válasza:
Az igazi pazarlás az,ha nem teszünk meg mindent azért,hogy végre kivonuljanak az országból a vörösök.Arcátlanság,hogy még lehet X-szelni az MSZP-re!Meddig vezethet még az a sofőr,aki folyton-folyvást átmegy a piroson?
2010. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
ha megkérdezhetek zsidó vagy? beszéltem idős emberekkel a 2.vh-ról. Tudom, hogy szörnyű volt,nem is arra vágyok.a zsidókat alapjában véve nem ítélem el, hiszen egy teljes közösséget nem lehet. De az tény, hogy egyes zsidó érdekek ma is tevékenykednek a rossz ügyek érdekében, és sajnos a magyar embereket húzzák le. Azt is tudom, hogy 100 éve a magyar, a zsidó, a cigány együtt harcolt, egymást védve.
2010. ápr. 2. 08:37
 25/33 A kérdező kommentje:
az igazán szomorú az, hogy az MSZP még így is el fog érni legalább 20%-ot
2010. ápr. 2. 08:38
 26/33 anonim ***** válasza:
Már tegnap el lett neked mondva, hogy a 3. birodalom nem lett volna jó, értsed már meg kisfiam.
2010. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
hol utaltam arra hogy a 3. birodalom jó? kérlek másold
2010. ápr. 2. 08:51
 28/33 A kérdező kommentje:
azon nem gondolkoztál el, hogy miért foglalkozik minden nemzedék ezekkel a kérdésekkel?rögtön kisgyermek vagyok, mert nem törődök bele ezekbe a dolgokba?az átlag ember ha felnő, rögtön beletőrödik abba, hogy az élet egy szívás. Szerinted ettől te nagyobb vagy?
2010. ápr. 2. 09:00
 29/33 anonim ***** válasza:

"rögtön kisgyermek vagyok, mert nem törődök bele ezekbe a dolgokba?az átlag ember ha felnő, rögtön beletőrödik abba, hogy az élet egy szívás. Szerinted ettől te nagyobb vagy?"


Ezt már én is észrevettem. A felnőtt kor és a felelőssé válás annyit tesz, mint beletörődni az igazságtalanságokba és elveszteni a hitet egy becsületes világban.


Már idáig süllyedtünk...

2010. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A 3. birodalom miért is lenne igazságos?
2010. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!