Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy "vezetőhöz"?

Mit szólnátok egy "vezetőhöz"?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan ember, aki alkalmas arra , hogy összefogja a magyarokat,és lenne olyan karizmája, hogy kiváló vezető legyen, el tudnátok-e fogadni? Hiába féltek a 3. Birodalomtól, a történelem eddigi legnagyobbjának tartom.A nemzettudat nagyon fontos szerepet játszik(gazdaság stb.)
2010. ápr. 2. 01:12
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Kifejtem: mindenki tart attól, hogy újra lesz olyan személy,aki kezébe veszi az irányítást.Mindenki jön a rasszista, fasiszta dumával, ha a Jobbikról van szó. Az az igazság, hogy rengeteg agymosott ember él az országban/világban. Nem lehet egyik, vagy másik oldal mellett állást foglalni, hiszen mindennek van előnye és hátránya. Viszont biztos vagyok benne, hogy egy ország csak úgy lehet nagy, ha van nemzettudata és egy igazi vezetője! Bal oldal: éljen a liberális eszme, utáljuk a fasisztákat, legyen bűntudatunk a holokauszt miatt. Jobb oldal: utáljuk a cigányokat,utáljuk a kommunizmust, lépjünk ki az Unióból stb. Rátérnék a cigánykérdésre: ha a szívemre hallgatok nem szeretem őket, hiszen félek tőlük, többször megtámadtak és sorolhatnám. De ha az eszemre hallgatok, megértem őket: idegenek Magyarországon, hiszen nyílt titok, nem tudjuk őket elfogadni. Ebben a helyzetben minden ember agresszivvá változna, és utálná a magyarokat. A megoldás:csak együtt érhetünk el nagy dolgokat,a cigányokba is bele kell nevelni a nemzettudatot! És próbáljunk meg védekezni a külső erők "oszd meg és uralkodj elvétől"
2010. ápr. 2. 01:19
 2/33 A kérdező kommentje:
várom a reakciókat,nézeteket
2010. ápr. 2. 01:19
 3/33 anonim ***** válasza:
hogy jönne egy ember ahhoz, hogy mindent eldöntsön? hogy csupán nála van az igazság?
2010. ápr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Rákosi is bevált mint vezető...

Meg milyen jó életük van azoknak akik diktatúrában élnek, lásd: Kuba, Venezuela, Kína stb

2010. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
olyan diktatúrára gondolok, ahol nem az egyéni érdekek a fontosak.A történelem lényege az lenne, hogy tanuljunk a hibákból. Visszatérve Hitlerre: alulról jött, átélte a nyomort, tudta milyen a munkásosztály és rájuk épített.A zsidógyűlölete viszont hiba volt: ebben egyetértek veletek,nincs joga senkinek ahhoz, hogy más életét tönkretegye.De ha pozitiv irányba lendítené az országot, akkor miért nem? Én is 2 világ között állok: látom a szegény magyarokat,akik utolsó erejükkel is dolgoznak, hogy fenttartsák a családot, és látom azokat is, akiknek a legnagyobb gondja az, hogy melyik BMW-vel jöjjön. Nem mondom azt,hogy töröljük el a rangokat, csak ne legyen ekkora különbség ember és ember között
2010. ápr. 2. 01:35
 6/33 anonim ***** válasza:

egy vezető tényleg jól jönne


pl Szent László kaliberű egyén


de ilyen lehetne Vona is majd talán


aztán most lehet károgni :)))

2010. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Ne felejtsd el, hogy a vezető is csak egy ember, ne ruházzunk már ma fel senkit isteni tulajdonságokkal...
2010. ápr. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%

"Hiába féltek a 3. Birodalomtól, a történelem eddigi legnagyobbjának tartom."


A történelem szerinted legnagyobb birodalma összesen 12 évig állt fenn. Fennállása 6. évében egy reménytelen háborúba menekült a közelgő államcsőd előtt (amit kormánya felelőtlen és esztelen gazdaságpolitikája okozott), aztán ezt a háborút elvesztette, és füstölgő romhalmaz maradt a "nagy vezér" után, aki nyavalyás öngyilkosként végezte, hullája pedig szovjet tulajdonba került, aztán elhamvasztották és szétszórták máig ismeretlen helyen.


Ha ez neked a "történelem legnagyobbja", akkor csak szánni tudlak.


"Ha lenne egy olyan ember, aki alkalmas arra , hogy összefogja a magyarokat"


Semmi szükség "összefogni" senkit senkivel. Engem ne akarjanak összefogni pl. az olyan hülyékkel, mint a kérdező. Semmi közöm ezekhez a kreténekhez.

2010. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A diktatúrához elengedhetetlen az emberek elégedetlensége, ami a mai Magyarországon megtalálható. Képzeld el, hogy vannak emberek, akik saját érdekeiket feláldozva tesznek az országért, az emberekért. Lehet,hogy kreténnek tartasz, de meg vagyok győződve, hogy kell a népnek egy ember, aki tényleg képviseli őket. Én nem foglak lekreténezni, mert tiszteletben tartom a véleményed. Hitlert viszont ne becsüld le, aki ennyi embert meg tudott szólítani, az tudott vmit.
2010. ápr. 2. 02:30
 10/33 A kérdező kommentje:
Most olvasgatom Sigmund Freudot, nagyon érdekes gondolatai vannak. Amit még megemlítenék: a történelem egy körforgás, hiszen az emberek tulajdonságai nem változnak: irigység,düh,agresszió. Jól esik másnak fájdalmat okozni, ha valamiben jobb. Bejön a képbe a vallás: Jézus hirdetése a szeretet, ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel-tartja a mondás. Sokan hülyeségnek gondolják, de igen nagy bölcsességet fogalmaz meg. egyébként 16 éves vagyok
2010. ápr. 2. 02:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!