Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon komolyan gondolja...

Vajon komolyan gondolja Orbán, hogy a stadionprogramnak lesz bármi haszna?

Figyelt kérdés
Mert a nézőszámok abszolút nem igazolják a jogosságát,a stadionok fenntartására,őrzésére viszont hosszú távon is költeni kell.

2016. márc. 2. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Lassan nincs olyan iskola, ami ne lenne másodjára körbeszigetelve. Nincs olyan kórház amire nem toltak rá 1-2 milliárdot.


Az a gond egy kórház 1 milliárd forintot működésre egy hét alatt eltapsol. Szar az egész egészségügy szervezése.

Csak a keresők fizetik ( kb 2 millió ember) és 10 millió ember élősködik rajta. A fejlett nyugaton Amcsi, Anglia nagyon nem így működik! Olyat akartok? Ennyi pénzből, ilyen rendszerben, ilyen szolgáltatás jár.

Olyan rendszerben, ennyi pénzért több jár, viszont jó páran kihullanak és otthon döglenek meg...

2016. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

sörpocak tudsz valami konkrétat, vagy a 444,hvg,index,origo en olvastad?

Mert ha tudsz konkrétat szólj! Reggel megyek érted, és feljelentést teszünk!


Addig csak a kocsmában böfögd a cimbiknek, hogy lopnak!

2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk,én közel 20évig jártam meccsekre("idegenbe" is),de soha nem az érdekelt,hogy mennyire szép a stadion,ahol rendezik a meccset,hanem a foci.Aztán persze meguntam,belátva,hogy kidobott pénz.És ezen a stadionfelújítások sem változtatnak.Csányi úr nem értette egyébként,hogy az EB-kijutás után miért nem nő a nézőszám.Talán azért,mert a foci nem lett jobb,csak 16 helyett 24 csapat juthatott ki rá.Az egészségügy, oktatás, meg lehet,hogy nyeli a pénzt,de a fenntartásuk közérdek.A foci,szintén nyeli a pénzt,de nem közérdek önteni bele a pénzt.
2016. márc. 2. 22:10
 14/22 A kérdező kommentje:
"Szaros négymilliárd egy stadion"?Igen,nekem éppen ezzel a felfogással van a bajom(bár például Diósgyőr esetében szaros 11milliárdról olvastam legutóbb).Az egyértelmű,hogy az egészségügy gondjait nem oldanák meg ezek a pénzek,de itt-ott azért enyhíthetnék,arról nem beszélve,hogy ez gyenge magyarázat:ha csak négymilliárd,akkor akár a wc-n is lehúzhatjuk,nem igaz?
2016. márc. 2. 22:16
 15/22 anonim ***** válasza:
Azon túl,hogy az építőipart pörgeti,semmi.
2016. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 sörpocak ***** válasza:
94%

"sörpocak tudsz valami konkrétat, vagy a 444,hvg,index,origo en olvastad?"


Azonkívül, hogy nem olvasom ezeket, melyik bekezdésemre mondod? Fröcsögés helyett érvelj, én sem tettem mást.


"Addig csak a kocsmában böfögd a cimbiknek, hogy lopnak!"


Ezt valahogy mindig megkapom a nevem után :)

2016. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék hogy 69% tényleg ilyen sötét, vagy csak provokál. :D
2016. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"A magyar egy focis nemzet. "

Utoljára Puskáséknál volt jó focink, az meg nem ma volt.


"Nemzeti sport nélkül nincs nemzet sem."

Nem azért mondom, de a foci mióta magyar nemzeti sport? :D


"A szocik direkt szétverték!"

Persze, mindig csak az elmúltnyócév.


"Sportlétesítmények nélkül nem lesz EB, Olimpia Magyarországon."

Hát k..vára nem is kell. Sokra mentek vele a Görögök vagy Dél Afrika is. EB-hez meg egyetlen realitása a Puskás stadionnak lenne, de azt is lehetne ésszerűbben, nem 100+ millióért.


"Szaros 4 milliárd egy stadion."

Az a "szaros 4 milliárd" ott bukik, hogy mindig úgy kezdődik hogy 8-10. Aztán szólnak hogy hopsz ez 12-15 milliárd lett, maradhat? Na meg sokszor 10 milliárd az már nem kis pénz, ami mehetne ezerszer jobb helyre.


Még egy Fradi esetében is pang az ürességtől a lelátó, pedig viszonylag népszerű csapat. De egy MTK meccsre ki megy ki? Vagy egy Bugacpuszta-Mucsaröcsöge meccsre minek 5 ezer fős stadion, mikor 2 kerti padot sem töltenek meg a nézők?


"Ja és ne gyere a kórházakkal. Nem lehet a betegekért MINDENT feláldozni. "

Nem kell mindent, de azért a semminél lehetne többet is.


"Minden kórházra elszórtak milliárdokat az elmúlt években, csak az nincs benne a ballib médiában."

Aki járt kórházban az láthatja hogy a többségében semmi nem történt. Ahol meg volt felújítás ott is a "milliárdok" 2/3-ada a haverok zsebében landolt.


"Természetesen tudom, hogy az egészségügyből 1000 milliárdok hiányoznak."

Ez megint olyan, hogy ha valahol hiány van, akkor miért kell elb..szni a pénzt totál felesleges dolgokra?


"Van stadion, van mérkőzés, így lehet kijárni. "

Mérkőzés eddig is volt, a kutyát nem érdekelte...Moziba sem azért járok mert kényelmesek a székek.


"Remélhetőleg egyre többen fognak kijárni, és egyre több jó mérkőzés lesz."

Én örülnék neki ha így lenne. Ezzel az a baj, hogy pont fordítva működnek a dolgok. Nem azért megy ki a néző, mert van stadion, és egy meccs sem attól lesz jó hogy van stadion. Egy igazi VB vagy EB meccset szinte öröm nézni, de az itthoni NB2-3-as kétballábasoknál még az EZO Tv-n a Pénzmágia is érdekesebb.


"Talán te is kimész egy jó meccsre, és úgy érzed kaptál valamit a pénzedért. "

De pont erről van szó, hogy semmit nem kapsz a pénzedért. Legtöbb focirajongó ismerősöm is csak megszokásból jár ki, és úgy jönnek haza hogy na ez is egy szar meccs volt. Akkor meg miről beszélünk?


De konkrétan nem is a stadionokkal van a baj, hanem azzal, amit szimbolizálnak. Mert azt mutatja, hogy drága nagyvezérünk hobbiból szórja az emberek pénzét.

2016. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"De konkrétan nem is a stadionokkal van a baj, hanem azzal, amit szimbolizálnak. Mert azt mutatja, hogy drága nagyvezérünk hobbiból szórja az emberek pénzét."


Ezt adta a szádba a ballibbant média.

A többit nem kommentálom, erre is tudtok nullát adni, és arra is ha többet írok.

2016. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Èn remélem, hogy az EBn nagyon csúfosan kikap a magyar csapat. Egyrészt a sok birka belátná hogy az a pénz ki lett dobva másrészt ez orbánnak személyesen is nagyon fájna.
2016. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!