Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon komolyan...

Magyarországon komolyan bárkit bármikor az utcára lehet tenni? Hogy fordulhat ilyen elő?

2016. febr. 25. 22:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki kitalálja hogy holnap a házam helyén stadion lesz, akkor nekem volt nincs házam?
2016. febr. 25. 22:17
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem saját házak, hanem önkormányzati bérlakások. Ha eddig nem esett volna le.
2016. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Van olyan törvény, hogyha valahol laksz, akkor egy idő után az a tiéd lesz. És valamiféle törvényről is tudok, ami nem engedi hogy valakit az utcára tegyenek.

NA ÉS A TOMCATES ÜGY? Ott egy egész komoly házat tulajdonítottak el, és a rendőrség nem a jogos tulaj mellé állt. Ha valaki beköltözik a lakásodba, és nem fizeti a bért, te pedig kikötteted a villanyt, az már törvénysértő, mert a ház lakhatását akadályozod. Különben is ezeket a házakat gondozták is, szóval te ne akarj engem kiokítani!

2016. febr. 25. 22:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld már ide azt a törvényt, hogy egy ideig laksz valahol, aztán csak úgy a tied lesz, te mafla. Olyan van, hogy határozott időre bérli, és addig nem rakják ki.
2016. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan törvény, hogyha valahol laksz, akkor egy idő után az a tiéd lesz."


XD

2016. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ja kérdező. Jó kis gondozott gettó... Attól, hogy obektívliberálisék mutatnak egy kirívó példát, még nagyon is egy nagyon rossz környék marad, ahol egyébként a szegénység és a kilátástalanság csak generációról generációra öröklődik.
2016. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan törvény, hogyha valahol laksz, akkor egy idő után az a tiéd lesz"


Az tudod, mi? :D

Az nem törvény!

Ez a devizahitelből megvásárolt lakásokra vonatkozik ez a SZABÁLY!!!

Magyarán szólva, ha egy adott időintervallumon belül kiszarod a Banknak a törlesztést, addig a Banké a ház!

De ha teljesítetted a törlesztést és hiánytalanul vissza lett fizetve a kölcsön, NA, AKKOR LEHET A TIÉD A LAKÁS!!!

De ha nem tudod törleszteni a hitelt, akkor az ingatlant elárverezheti a Bank!

2016. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem írtam okosat de megláttam, hogy felhozta a "Tomcat" ügyet.. Nekem nincs több hozzáfűzni valóm. Esetleg annyi, hogy remélem azert szavazati joga nincs a kérdezőnek...
2016. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi, linkeld már azt a törvényt.
2016. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!