Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen, hogy fordulhat elő...

Ilyen, hogy fordulhat elő Magyarországon, hogy eddig elhúzódik egy választás?

Figyelt kérdés
Én már 4 választáson túl vagyok,de még apámtól sem hallottam ilyet,hogy ilyen történt volna...,ennyivel nem lettünk többen 4 év alatt M.O.-n..,tavaly miért nem volt ilyen?? Sztem valami nagy kavarás van a háttérben és a szocik felől fúj sztem a szél!!
2010. ápr. 11. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan egyetértenek veled :)
2010. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze megy a csalás.Ennyi a szinvonal.

Vagyis,hogy beszélhetünk itt szinvonalról??!!

2010. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
OVB és az OVI nem volt a helyzet magaslatán. Valamelyik párt(ok) pedig tömegesen bíztattak átjelentkezésre fiatal, főleg egyetemista szavazókat. Biztos a szocik voltak, ja...
2010. ápr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Én már leírtam azt az országot!

színvonalról nem lehet itt beszélni...

2010. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Úristen minmeghalunk!


Egyébként a hiba legfőbb oka a magyar mentalitás, párttól függetlenül.

2010. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszó a kérdésedben: Magyarország. Azért van ez, mert Magyarországon élünk, ilyen csak itt van... amúgy az meg hogy honnan fúj a szél, kiderül majd, ha meg tudjuk, melyik párt nyert azokban a bizonyos kerületekben..
2010. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajna ebben az országban minden így működik. Engem egyáltalán nem lep meg.
2010. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerencsém van, hogy még nem szavazhatok, mindenesetre ez egy rossz vicc, ami itt folyik.
2010. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"amúgy az meg hogy honnan fúj a szél, kiderül majd, ha meg tudjuk, melyik párt nyert azokban a bizonyos kerületekben.." Igy igaz! Sopánka most mondja ez echo-n,hogy kifogják vizsgálni,hogy miért húzodik igy el a választás...,és a Fideszt vádolja,hogy csalnak..,szánalmas!!
2010. ápr. 11. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ki csalt, vagy ki nem, de minden tiszteletem azoké, akik még mindig ott várnak a Bocskai úton (kb. 200-an). Ezt ott rontották el, hogy az egyetemi városokban, ahol sok az átjelentkező, ott egy helyre tuszkolták őket.
2010. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!