Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallotátok hogy magántulajdonú...

Hallotátok hogy magántulajdonú kocsikat akarnak Orbánék?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 2. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

HakapesziM: Akkor kérhetném az erre vonatkozó törvényhelyet?

Mert ugye, ilyet csak akkor tehetnének meg, ha létezik törvény, amely erre feljogosítja a honvédséget, vagy más szervet.


Szóval?

2016. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Akkor kérhetném az erre vonatkozó törvényhelyet?"


Kérheted.


Én azt mondtam, hogy a Honvédség ilyen igénnyel, más, már a rendszerváltás utáni kormányok idején is előállt, így ennek kapcsán nem helytálló diktatúráról beszélni, vagy ha igen, akkor pl. a Horn kormány is diktatórikus volt, mert mi kaptunk akkor ilyen levelet - egyébként nem küldtük vissza és nem is lett következménye.


Hogy mi a törvényi háttere, mit tudom én.

2016. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
89%

"Én azt mondtam, hogy a Honvédség ilyen igénnyel, más, már a rendszerváltás utáni kormányok idején is előállt,"


Csak hát, ezzel két baj van.

1. Hogy ez nem igaz.

2. Ha történetesen igaz volna, akkor sem alapoz meg semmiféle igényt, ha nincs hozzá törvényhely és végrehajtási utasítás.

2016. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy ez nem igaz."


De.

2016. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!