Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallotátok hogy magántulajdonú...

Hallotátok hogy magántulajdonú kocsikat akarnak Orbánék?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 2. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Ha Orbán nem stadionokat építene hanem a honvédséget fejlesztette volna akkor most lenne elég honvédségi jármű az ország védelmére, nem?"


Látszik, hogy nem sikerült megértened azt az egyszerű magyar mondatot, hogy: ez korábban pl. a Horn kormány alatt is gyakorlat volt. Nekünk konkrétan '95 - ben küldtek ilyen járműösszeíró papírt.


Orbán '98 - ban volt legelső alkalommal miniszterelnök.

2016. márc. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
08:03! 95 ben küldtek nektek? akkor "sokat" "fejlődtünk" azóta:)) 2016 ot írunk barátom, felbomlott a Varsói szerződés, a NATO tagjai vagyunk, hol élsz te barátom??? Ébresztő! Magyarország jobban teljesít, te is ebben a téveszmében lebegsz a város felett?? :)
2016. márc. 3. 10:23
 13/24 anonim ***** válasza:

"2016 ot írunk barátom, felbomlott a Varsói szerződés, a NATO tagjai vagyunk, hol élsz te barátom???"


Kis barátom. Ha bebizonyítod, hogy '95 - ben tagjai voltunk még Varsói Szerződésnek, akkor befonom a hajam. 90 - ben volt az első szabadon választott kormány, persze akkor gondolom te még képzelet sem voltál.

2016. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

"ez korábban pl. a Horn kormány alatt is gyakorlat volt. Nekünk konkrétan '95 - ben küldtek ilyen járműösszeíró papírt. "


Küldtek nektek a fenét!

2016. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

1 Kisbarátom! Nem állítottam hogy tagjai voltunk még a Varsói Szerződésnek 95 ben, csak felhívtam a figyelmed rá hogy már megszünt.


2 Bár ehhez neked kisbarátom semmi közöd sincs de elárulom neked hogy 1990 ben én már javában felnőtt önálló családos férfiként éltem az életem.


De hogy a témánál maradjunk, viktorotok már teljesen bevan kattanva mindent megvéd, harcol, forradalmárkodik, de már újabban ilyen világháborús intézkedéseket is kitalál a nemlétező ellenség felszámolása érdekében, ez már paranoiás viselkedés. Teljesen felesleges ilyen marhaságokkal borzolni az emberek idegeit, volna itt ezer más probléma amit megkellene oldani de azokkal meg nemfoglakozik, gondolok itt az egészségügyre az oktatásra stb-stb.(kisbarát ,szövegértés 1-es)

2016. márc. 3. 13:35
 16/24 anonim ***** válasza:

"Kisbarátom! Nem állítottam hogy tagjai voltunk még a Varsói Szerződésnek 95 ben,"


Akkor minek példálózol vele '95 vonatkozásában?


"csak felhívtam a figyelmed rá hogy már megszünt."


Ma tudtam meg, köszi.


"Bár ehhez neked kisbarátom semmi közöd sincs de elárulom neked hogy 1990 ben én már javában felnőtt önálló családos férfiként éltem az életem."


Akkor minek beszélsz hülyeségeket? Tudnod kell, hogy korábban is volt ilyen összeírás, nem Orbánhoz köthető a dolog.


"(kisbarát ,szövegértés 1-es)"


Ki kezdett barátozni?


"2016 ot írunk barátom, felbomlott a Varsói szerződés, a NATO tagjai vagyunk, hol élsz te barátom???


Te, mindjárt kétszer.


Ki kezdett Varsói Szerződésezni, mikor azt írtam '95 - ben, tehát jóval a rendszerváltás után láttam ilyen összeíró papírt? Hogy a fenébe jön ide a Varsói Szerződés?

2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"Küldtek nektek a fenét!"


De.

2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
HakapesziM fiam Sövegértés 1-es. leülhetsz.
2016. márc. 3. 14:14
 19/24 anonim ***** válasza:

Vegyük még egyszer:


"95 ben küldtek nektek? akkor "sokat" "fejlődtünk" azóta:)) 2016 ot írunk barátom, felbomlott a Varsói szerződés"


A '95 - ről rögtön a Varsói Szerződés jutott eszedbe, ami '91 - ben megszűnt.



Egyébként - mint nyilván tudod, hiszen gondolom rájuk szavaztál '94 - ben - '95 - ben balliberális kormány volt, és akkor küldtek ilyen papírt. Gondolom felhördültél abban az időben is, a brutális Horn - diktatúrát átkozva.

2016. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ezek a fidesz buzeránsok még mindig a múltba révedeznek, amellet a tény mellett diszkréten elsiklanak hogy már hatéve Orbán szaki kormányoz és butaságot butaságra halmoz, ennek ez a magángépjármű rekvirálás is jó példája.
2016. márc. 3. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!