Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt Gyurcsány legnagyobb...

Mi volt Gyurcsány legnagyobb "bűne"?

Figyelt kérdés
Tudom,Gyurcsányt az emberek nagy többsége utálja,sőt gyűlöli.De kinél,mi az a konkrét ok,ami ezt kiváltotta?Hogy hazudott?Vagy a 2006-os események "kezelése"?A gazdaság tönkretétele?De konkrétan mivel tette tönkre?A korrupciós botrányok?Az a Fidesznél sem kevesebb,sőt... Félreértés ne essék,nem vagyok sem Gyurcsány-,sem Orbán-"hívő",csak egyszerűen nem érzem,hogy Orbán jobb,vagy különb lenne.

2016. febr. 29. 21:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
73%
Tudod, ha az lenne a helyzet, hogy egy valamilyen személy eldönthetné, hogy legközelebb nem ad nekik 2/3-ot, de nem ez van, A 2/3-ba egyének tartoznak, akiknek mindegyike saját döntéssel bír. És ahogy tudom, stabilan tartják a szimpátia indexet, egyelőre nem igazán lehet arra bazírozni, hogy legközelebb majd nem. A bizonytalan szavazó a maga egy szavazatát lehet, hogy legközelebb nem rájuk adja, de mennyi ilyen van a 2/3-ban?
2016. febr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
69%

Mert "Hazudtunk reggel,délben meg este."

Tehát tulajdonképpen akarata ellenére bevallotta,ezért gyűlöli még a legelveteműltebb imádója is.

2016. febr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
63%

Hát egyik nagy bűne az volt, hogy az öszödi dolog kiderülése után nem mondott le, hanem még arrogánsan "szakértett" aminek meg lett a böjtje mire elzavarták. (Mint ahogy az elődjét megpuccsolta lényegében.)


Meg a 23 millió románnal való uszulása a határon túliak ellen, most meg minden jött-mentet beengedne az országba. (Meg leterroristázása az arab focistáknak, egyéb apróbb dolgok.)


Szóval összességében nem volt miniszternek való!

2016. febr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
1%
nem csinálta az akkor már égetően szükséges reformokat
2016. febr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
#20:Szerintem egy baloldali,vagy ahogy szociálisan érzékeny ember is lehet gazdag.Viszont ő nem csinált például egykulcsos adórendszert,pedig annak nyilván ő is nyertese,nem kis mértékben.Egyáltalán,mi az,hogy nem hiteles?Orbán hiteles nemzeti-keresztény,illiberális? Hiszen évekig volt a Liberális Internacionálé egyik alelnöke.De visszatérve a gazdagságra:"előbb jut át a teve a tű fokán,mint a gazdag a mennyek országába".Hogyan lehetnek például "hiteles keresztények",akiknek mindennél fontosabb a harácsolás,gazdagodás.Szóval,az hogy ki mennyire hiteles,akkor igazán érdekes,ha mellétesszük az "ellenoldalt" is.Hogy ők,mennyivel hitelesebbek.
2016. márc. 1. 07:31
 26/80 anonim ***** válasza:
53%

Az egykulcsos adó nem a szegények ellen van, hanem gyakorlatilag annak a kinyilatkoztatása, hogy itt "jóléti" úraelosztósdit ne nagyon várja senki, ha valaki jól akar élni meg kell érte dolgoznia.


Gyurcsány legnagyobb bűne, hogy a politikai kapcsolatai révén, és a privatizációban való részvételéért lett végül is gazdag ember, és úgy gondolja, hogy egy kis adó nem árt ezeknek a gazdagoknak, hiszen neki is könnyen jött.

Persze végül is nem csányi kap különadót, hanem a középosztály, legalábbis feri őket szívatta kiemelten.

2016. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
22%

#24: "nem csinálta az akkor már égetően szükséges reformokat"

Nagy volt az ellenzéki Orbán hatalma, és minden reform ellen lázította a zembereket.

2016. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
Én azt nem is írtam,hogy az egykulcsos adó a szegényeket sújtja.Bár,ha azt veszem,hogy a milliárdosok ugyanúgy adóznak,mint a szegények,inkább ellene vagyok.Arról nem beszélve,hogy "cserébe" rekordmagas az ÁFA,ami ugyanúgy sújtja a szegényeket,mint a gazdagokat vásárláskor. Szóval azért valahol,mégiscsak sújtja a szegényeket.Nem beszélve a számtalan új adóról,hiszen valahol vissza kell hozni a kieső adóbevételt.Az egykulcsos adóval,meg akárhogy is nézzük,a Csányi-félék baromi jól jártak.
2016. márc. 1. 12:21
 29/80 A kérdező kommentje:
Igen,lehet,hogy Gyurcsány politikai kapcsolatai révén,a privatizáció idején lett gazdag ember.Más meg miniszterelnökként és azért szerintem,ez súlyosabb.
2016. márc. 1. 12:24
 30/80 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány Ferencet a provokatív fellépése, cinizmusa tette legfőképpen utálat tárgyává....tehát nem maga a politikai döntések, hanem a viselkedés.
2016. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!