Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt Gyurcsány legnagyobb...

Mi volt Gyurcsány legnagyobb "bűne"?

Figyelt kérdés
Tudom,Gyurcsányt az emberek nagy többsége utálja,sőt gyűlöli.De kinél,mi az a konkrét ok,ami ezt kiváltotta?Hogy hazudott?Vagy a 2006-os események "kezelése"?A gazdaság tönkretétele?De konkrétan mivel tette tönkre?A korrupciós botrányok?Az a Fidesznél sem kevesebb,sőt... Félreértés ne essék,nem vagyok sem Gyurcsány-,sem Orbán-"hívő",csak egyszerűen nem érzem,hogy Orbán jobb,vagy különb lenne.

2016. febr. 29. 21:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
51%

Onnan indul az eredendő bűn, hogy ő 'egy "hiteles" ember'


https://www.youtube.com/watch?v=mg39SoZM00E

2016. febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 A kérdező kommentje:
De konkrétan,mivel tette tönkre a gazdaságot?Én például "egyszerű" bérből,fizetésből élőként,nem tapasztaltam túl sok pozitívumot azóta sem.Nem mondom,hogy rosszabbul élek,de jobban sem.A kisebbségek felzárkóztatásával,szerintem most sem állunk jobban,viszont a segélyeket,rokkantnyugdíjat,olyanoktól is elvették,akiknek esélyük sincs dolgozni,az egészségi állapotuk miatt.Azt már más is írta,hogy most már nem tíz-, hanem húszezer ft az a határ,ameddig gyakorlatilag büntetlenül lehet lopni.
2016. febr. 29. 22:16
 13/80 A kérdező kommentje:
És hogy milliárdokat lopott volna?Lehet,bár szerintem,ha tette is,nem akkor amikor hatalmon volt,nem miniszterelnökként.És nmessze nem akkora tételben,mint a "maiak" teszik.Legalábbis én nagyon ezt érzem.
2016. febr. 29. 22:18
 14/80 anonim ***** válasza:
26%
A legnagyobb bűne, hogy miniszter elnök lett, totál alkalmatlan volt rá. De sajna ahogy mondják, nekünk komcsiból is a legrosszabb jutott és ez igaz a fideszesekre is. A magyar politikai osztály 2/3-a egy balek, alkalmatlan megélhetési pojáca.
2016. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
21%
Egy szinten túl már nem tök mindegy, melyik a nagyobb tolvaj? A kisebb tolvajt sírod vissza, mert a jelenlegi tolvaj szerinted nagyobb tolvaj? Ez olyan, mint az Alcatraz-ban azt méregetni, hogy a 10-szeres gyilkos becsületesebb, mint a 15-szörös.
2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy kinek a szemszögéből nézzük. Orbánisták szemszögéből az, hogy nem hagyta a kis elmebeteget (és cinkosait) hatalomra jutni. A többiek szempontjából az, hogy nem volt elég kemény az orbánistákkal szemben és nem akadályozta meg a hatalomra jutásukat.
2016. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 A kérdező kommentje:
#15:Nem,nem sírom vissza,nem is szavaztam rá,igaz, Orbánékra sem.Viszont igen,úgy gondolom,hogy azért az nem teljesen mindegy,ki,mennyit lop.De a legjobban az zavar,amikor Lázár-félék,pofátlan végkielégítésekről, jóerkölcsről prédikálnak.Vagy épp keresztényi értékekről. Nekem ez sok.
2016. febr. 29. 22:50
 18/80 anonim ***** válasza:
3%

22:50, "Nekem ez sok." Gyurcsány meg éppen elég lenne?


Nem csak a lopás, meg a pofátlanság mértékében van különbség. Ha ezektől el tudsz vonatkoztatni egy kicsit - csak a gondolkodás kedvéért -, akkor nem látsz olyan alapvető különbségeket, aminek jelentős értéke van a számodra? Mert ha nem, akkor nem tök mindegy?

2016. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 A kérdező kommentje:
Épp ezt írtam,hogy nem igazán érzek javulást,különbséget. Pedig 2/3-uk volt.Igaz,legalább azt megmutatták,hogy miért nem kellene soha többé,egy pártot sem 2/3-os hatalomhoz juttatni.
2016. febr. 29. 23:03
 20/80 anonim ***** válasza:
52%

Kezdetben ugyanolyan csóró kiscserkész volt mint a többi. Aztán feleségül vette Apró Antal lányát. A komcsi családi kapcsolatok révén milliárdos lett. Utána politikai pályára lépett és elkezdte osztani az észt.

Innentől kezdve milyen alapon prédikál a szociális egyenlőtlenségről meg a többi baloldali értékről.

Ez olyan mint ha egy tábla szalonnával a kezemben kampányolnák a vegetariánus életmód mellett. Nem hiteles.

2016. febr. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!