Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Mesterházy és Orbán annyira...

Ha Mesterházy és Orbán annyira Jobbikellenesek, akkor mért nem merik élő adásban egy nyilvános vita keretén belöl ezt elmondani Vona Gábornak, mitől félnek?

Figyelt kérdés
Biztos Vona megverné őket :D kac kac
2010. márc. 31. 19:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Szebb Jövőt! (tomboljatok :D)
2010. márc. 31. 20:07
 22/28 anonim ***** válasza:
32, nem te szoktad mondani, hogy egy kis közösségből (a cigányos példámnál pár száz ember említettem), nem lehet leszűrni hogy milyen a többség?
2010. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Már nem is tombolok, hanem hullámzom egyedül mint egy futball stadion!
2010. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

70

És nem ti szoktatok rendszeresen leszűrni ilyen következtetéseket? :)

Amúgy, nézz híreket, olvass jobbikos sajtót, ez a helyzet. Tényekkel nem lehet velük vitázni, mert nem érdekli őket az ilyesmi. Ha érdekelné, a példában felhozott adataimat nem pontozták volna le. Ilyen szinten érzelemirányított emberekkel nem lehet értelmesen vitázni, mert az nekem nem vita, hogy idézek valahonnan, és benyögik, hogy onnan ne, mert nem hiteles, majd ha máshonnan is idézek, akkor azt csak simán nem fogadják el, indoklás nélkül.

2010. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
"Jobbik nem dobált rendőröket, pár huligán f@szkalap volt." Az a Jobbik csűrhéje volt...,persze vannak tisztességes Jobbik szavazók,de sajna ezek is a táborotokat erősitik:D
2010. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A kérdés kb. egyenlő azzal, hogy '98-ban Orbán miért nem állt ki vitázni Torgyánnal.


Megmondta Rákosi ősfideszes elvtárspajtás is: az aranytojást toló tyúkot nem bántjuk!

2010. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én inkább most a kérdésre válaszolnék:


Nem tudom, de remélem lesz vita, mert szórakoztatónak ígérkezik.

2010. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22%
Orbán meg Mesterházy nem alacsonyodnak le olyan szintre mint ahol a Vona van ...
2010. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!