Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Mesterházy és Orbán annyira...

Ha Mesterházy és Orbán annyira Jobbikellenesek, akkor mért nem merik élő adásban egy nyilvános vita keretén belöl ezt elmondani Vona Gábornak, mitől félnek?

Figyelt kérdés
Biztos Vona megverné őket :D kac kac
2010. márc. 31. 19:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Kicsit provokativ Jobbikos vagy..,de nem baj.:/Mé ki az a Vona,tán az "isten"?!Ne vicceljünk már...
2010. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Saját példa

Egy kérdező azt írta, hogy nőtt a választási részvétel, 67 százalék, és ez magasabb, mint korábban. Beírtam neki, linkkel, hogy ez nem így van, 2002-ben magasabb volt, és kb 2006-ban is ennyi. Első lépésben kijelentette, hogy "el tudja képzelni" milyen oldalon állok, hogy a wikipediából, ami balliberális, linkelek be valamit. Utána belinkeltem az OVB adatait, az se volt jó neki. Ilyenekkel minek vitázzon az ember? Úgy nem nagy kunszt megverni valakit vitában, hogy kijelented, hogy nem ér a nevem, ház.

2010. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz... Mi ebben a provokálás? egy egyszerű kérdés,nem kitaláció, nem trágár, nem búlvár, nem arról szól, hogy Orbán mekkorát fingott, vagy Mesterházy volte már részeg. Miért félnek ennyire Vonától? talán mert mégtöbb szavazatot veszítenének egy ilyen vita után? Lehetne egy kicsi gerincesség bennük.
2010. márc. 31. 19:31
 4/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 32%-ban hasznos válaszokat ad.


Te 0%ban hasznos válaszokat adsz legtöbbször, végig se olvasom amit írtál, te képtelen lennél megállni, hogy ne pofázz mindenbe bele, egész nap a gép elött ülsz bakker? akármikor felteszek egy kérdést rá 2 percre válaszolsz. Get a life... ahogy az angol mondaná.

2010. márc. 31. 19:32
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Ezt a választ vártam, semmi köze a kérdéshez, de azért beszól :D
2010. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Mert sok kellemetlen kérdésre kellene válaszolni, és ez sok szavazat vesztés. Ez nem gyávaság, egyszerűen, ráér főni a fejük a parlamentbe, ha a Jobbik már bent lesz!
2010. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ezt a választ vártam, semmi köze a kérdéshez, de azért beszól :D


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 32%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:34


Most nem értem mit hőbörögsz, te is csak arra válaszolsz ami nem kellemetlen. Nem nagyon van ellenpélda!

2010. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

68

Mire nem válaszoltam?

2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

"Biztos Vona megverné őket"


- Ha ilyen agresszív barom, akkor miért állna le bármelyikőjük is vele?

2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
Vona nem vitaképes,és alulmaradna az érdemi vitákban.Csak elbeszélne mellettük.
2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!