Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki miért kellene...

Elárulná valaki miért kellene beszűntetni az RTL-t és a TV2-t?

Figyelt kérdés

Ha jobban megnézem a kínálatot, akkor néhány műsoron kjvül nincs is nagy baj ezekkel a csatornákkal.

Nézzük: Győzika nem kellene, az igaz. Mónika, Joshi Bharat se, ez a Mr. és Mrs. se.

Vacsoracsatában én nem láttam semmi kivetni valót, azon kívül, hogy unalmas.

Barátok közt se kéne, Jóban rosszban nem tudom milyen, de ha olyan mint a BK. akkor az se.

Ezeken a műsorokon kívül szerintem semmi kivetni való nincs. Filmek vannak, és nagyjából ennyi. Más csatornán sincs semmi extra...

Ha valamit kihagytam akkor szóljatok.


2010. márc. 30. 20:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%

ma 20:10


Hát persze. Szüntessük be a főzőműsorokat is, mert nem tudok főzni.


Ne legyenek ilyen babavilág stílusú műsorok, mert a gyerekek idegesítőek!


Nem kell a forma1 sem mert azt is csak a zsidók irányítják.


Inkább nézzünk jobbikos közvetítéseket, árpádházi királyokról filmeket, és a kárpátia koncertfelvételeit...



Ne essünk már át a ló túloldalára, hogy már a búlvárt is bässzuk szét, mert Vona-házi Gábor császárfőkirályunkat zavarja az IS...

2010. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Se az Echon, se a HírTVn, se a M1en nem Vonát fényezik.

Azokat miért nem akarja bezáratni? A te gondolatmeneted alapján megkérlek, hogy válaszolj."


De ott nem is mondják el a magánvéleményüket a Jobbikról ismert személyiségek, mint például a Heti Hetesben egy-egy hír kapcsán.

2010. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
25%

"Ne essünk már át a ló túloldalára, hogy már a búlvárt is bässzuk szét, mert Vona-házi Gábor császárfőkirályunkat zavarja az IS.."


pajti éppen te estél át a ló túloldalára most. Asszem erre mondják, hogy a fától nem látod az erdőt:)

2010. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert pl. az RTL-Híradóban hetente többször lefastisztázzák, lekirekesztőzik az egész magyarságot.
2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
49%

" Na figyelj, én pl hasonlóan gondolkodom mint te, viszont ezek a műsorok engem szórakoztatnak, imádom nézni az idióta celebeket ahogy hülyét csinálnak magukból, meg ahogy mutogatják őket mint a bazári majmokat. Imádok röhögni a hiúnál hiúbb szépségcelebpin@kon, az agymosott kiszeltündén, meg a cigányokon a mónikasóban, én élvezem ahogy meg van adva a lehetőség embereknek hogy égessék magukat és élnek a lehetőséggel. Nekem a bajom inkább a riporterekkel van az rtlen meg a tv2n, na őket meghurcolnám, amit képzelnek meg amit mutatnak mint frankót na az kinyitja a zsebembe a bicskát. Úgyhogy nézd ilyen szemmel te is, ha tudod, ha vagy elég laza."


ezzel én is így vagyok jobbikosként, hogy röhögök az idiótákon ott, nem befolyásol.

viszont nagyon sok embert befolyásol a sok baromság amit ott nyomatnak. megnézném az arcodat amikor a lányod eltanulja a tv-ből, hogy jó dolog ri-cnak lenni. ezt sugározzák.

2010. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Talán azért, mert pl. az RTL-Híradóban hetente többször lefastisztázzák, lekirekesztőzik az egész magyarságot."


Ez az a "magyarság", amelyik a Jobbik plakátjain a "nép"? Mert az kb. 15%.

2010. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

ma 20:30


Csak szerintem nem normális, ha egy kormány kereskedelmi tv-t (vagyis kettőt) meg akar szüntetni, mert szerinte az általa sugárzott műsor nem erkölcsös, nem példamutató, nem elég tanító jellegű?


Csak mert durván 4 millió ember nézi ezt a két tévét esténként. És NEM csak ez a két kereskedelmi tévé van, tehát lenne mit nézni.


Az emberek mégis ezt nézik, vajh MIÉRT?

2010. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

ha szerinted ez gáz, akkor miért gáz az, hogy kivonták a kínai cukrokat csokikat amikben az a rossz tejpor volt?


direkt nem folytatom az érvelést, kíváncsi vagyok mit válaszolsz rá.

2010. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, csak látnotok kell, hogy ilyen vélemény is van. Az biztos hogy a született feleségek az ördög műve.
2010. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nem azt mondta hogy beszüntetik, hanem hogy "megregulázzák". A kettő nem ugyanaz.

Meg is kell regulázni némely műsor miatt, mert mint látod az ORTT nem igazán tesz semmit a helyzetért. Határozottabb fellépés kell hogy főműsor idő után sugározzák a maunit és társait, ne a 8 éves kisgyerekeknek délután 5kor.

2010. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!