Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elárulná valaki miért kellene...

Elárulná valaki miért kellene beszűntetni az RTL-t és a TV2-t?

Figyelt kérdés

Ha jobban megnézem a kínálatot, akkor néhány műsoron kjvül nincs is nagy baj ezekkel a csatornákkal.

Nézzük: Győzika nem kellene, az igaz. Mónika, Joshi Bharat se, ez a Mr. és Mrs. se.

Vacsoracsatában én nem láttam semmi kivetni valót, azon kívül, hogy unalmas.

Barátok közt se kéne, Jóban rosszban nem tudom milyen, de ha olyan mint a BK. akkor az se.

Ezeken a műsorokon kívül szerintem semmi kivetni való nincs. Filmek vannak, és nagyjából ennyi. Más csatornán sincs semmi extra...

Ha valamit kihagytam akkor szóljatok.


2010. márc. 30. 20:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
nem beszüntetni kéne hanem kivágni az ízléstelen, buta, bulvárműsorokat.
2010. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

A politikai háttér miatt. Például a Híradó sem független sok esetben , és ez baj.

Nekem a BK a kedvenc :)

2010. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Ezek miatt a műsorok miatt. És még:


Sztárhírek (ki kivel kefélt, ki kitől vált el, ki kivel házasodott, a nagy celebjeink közül)


A híradó nem pártfüggetlen egyik tévénél sem.


Milyen filmek mennek? olyanok amiket agyon néztek az emberek, és már 3200szor voltak... szerintem nincs rá szükség. A napló nézhetetlen, a fókusz is. 4-5 éve még szerettem, elfogytak a témáik. Nekem nem hiányozna egyik csatorna sem.


De ez csak az én véleményem...

2010. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
Mert egy ilyen kampány szöveggel sok but' fiatalt és elvakult felnőtet meg lehet fogni.
2010. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

"Mert egy ilyen kampány szöveggel sok but' fiatalt és elvakult felnőtet meg lehet fogni."


Buta fiatal vagyok, mert nincs szükségem arra a szennyre amit ez a két csatorna áraszt.

2010. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már annyiszor feltettétek olvassál vissza, találsz egy rakás választ, én mégegyszer le nem írom !
2010. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
38%
MERT VONA GÁBOR AZT MONDTA, ÉS KÉSZ.
2010. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ezek primitív alja csatornák. Az értelmes műsor ritka mint a fehér holló.


Az M1 és Duna tv műsorai között pedig akadnak jó filmek, dokumentumfilmek stb.

2010. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem kellene hirtelen beszüntetni. Ha a Jobbiknak lenne esze, akkor nem is beszélne ilyeneket. Én egy ideig járatnám őket, aztán szépen lassan leépíteném a hülye műsoraikat, de úgy, hogy az embereknek fel sem tűnne.

Aztán, amikor már jól átneveltem az embereket, szépen azt is belevésném a fejükbe, hogy nem jók a kereskedelmi TV-k.


A lényeg az, hogy úgy alakítjuk át a társadalmat, hogy az közben észre sem veszi. Ennek az az egyik fő titka, hogy elhiteted az emberekkel, hogy szabad akaratból döntenek, közben pedig a háttérben mégis te formálod a gondolkodásukat. Ez egyébként a demokrácia titka.

2010. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

ma 20:15

Meg a fasizmusé, a totalitárius rendszereké is stb.

Ajánlom Thomas Mann Mario és a varázsló c. művét...

2010. márc. 30. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!